Мер Івано-Франківська: «Мене на вулиці зупиняють і кажуть, що нема де сходити в туалет»

«Хто відповідає в місті за «віходки»? Дуже багато людей скаржаться. Мене на вулиці зупиняють і кажуть, що нема де сходити в туалет. Ми кічимся європейськістю. Але в Європі є туалети. А ще власники всіх закладів пускають до туалетів перехожих», – заявив мер Руслан Марцінків.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 січня 2017, 15:16
Це може питати сліпий,гоноровий,недолугий-чому немає туалета,а може він ще захоче із підмивом,і сушкою...Із давен-давно у нас в Франківську є діючий туалет на Валах та не один в парку,мене цікавить,може,той що в центрі біля пошти,для того крутого задорогий...Тепер треба за все платити,нехай привикає,на самій стометрівці не раджу ставити...
Відповісти

, 11 січня 2017, 17:52
Пане Василю, до вашого відома туалет на Валах давним давно не працює, у парку дійсно є 2 але вони працюють не постійно особливо в зимовий період. По вашому якщо людина захотіла в туалет то їй треба бігти в парк і надіятись що він буде відкритий? А той що в центрі він не те щоб задорогий, він просто дуже засраний.
Відповісти

, 11 січня 2017, 9:56
Шановний МЕР!А у вас часом не питають чому ви центр міста перекрили?Чи можливо у нас дуже великий потік пішоходів на вихідні?Щось не помітно,щоб люди по дорогах "перекритих" ходили. Чи можливо хтось дуже поважний там живе,та машини йому мішають?
Відповісти

, 11 січня 2017, 18:10
Наш мер все дуже любить порівнювати з Європою, не треба порівнювати треба в себе Європу робити.В Франківську більш менш спокійно і безкоштовно можна скористатись туалетом в державних лікувальних закладах (лікарні, поліклініки)супермаркетах"Арсен","Епіц ентр", "Велмарт","Метро" ,платно на ринках продовольчому, промисловому, п'яному, ну і вокзали. А підприємці деякі пускають до себе, але при теперішніх цінах на комуналку і на миючі засоби, та і прибирати ж комусь там треба звичайно що таких дуже мало.Цікаво, а чи можна спокійно прийти і скористатись туалетом в міській та обласній раді, і скільки приблизно людей відвідує нашу мерію з таким "візитом" і як їх там зустрічають.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: