Халява закінчилась: випускників військової кафедри ІФНТУНГу забиратимуть до війська

Сьогодні, 10 січня, в Івано-Франківському обласному військкоматі відбувся брифінг.

Розповівши про порядок проходження зборів резервістами ЗСУ, військові комісари дали деякі пояснення з актуального нині питання – призову до армії випускників військових кафедр. Закон уже вступив в силу, пише ГК.

На таку службу призиватимуть офіцерів віком до 43 років. Термін служби становитиме 18 місяців. Після цього можна буде укласти контракт на подальшу службу в ЗСУ.

Попередньо відомо про те, що до служби призвуть 4000 офіцерів з усієї України. Точну кількість осіб, яку потрібно буде призвати на Івано-Франківщині, комісари наразі не можуть назвати. Втім, за приблизними підрахунками це буде 100-150 чоловік.

“Не вистачає зараз командирів взводів, командирів рот – первинної ланки командування. Ми будемо виконувати завдання із забезпечення певної кількості офіцерів до армії, як тільки отримаємо списки та всю іншу інформацію”, – розповів полковник Олександр Музиченко, заступник військового комісара Івано-Франківського ОВК.

За призваними офіцерами будуть збережені робочі місця та соцвиплати. Службу вони проходитимуть у військових частинах.

Призов розпочнеться вже у лютому.

15991410_622208441316116_450877449_o



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 10 січня 2017, 14:45
ти не зрозумів - чистку москалів...
Відповісти

, 10 січня 2017, 19:35
Уйобок 14:45, звертаюсь до тебе:"Ти,тупа істото,не бачиш що відбувається в Україні? ".Яких наху й москалів? Йде заплановане винищення українців. Світовий агресор воює з Росією руками українців. Я впевнений,що у потенційних призовників є вдосталь часу,щоб кудись виїхати і не брати участь у братовбивчій війні.
Відповісти

, 10 січня 2017, 20:27
уйобуй нахуй перший хуй в свого путлєра сосати.
Відповісти

, 10 січня 2017, 14:55
Західняки гірші за москалюг тому таке бидло як ти фіру з гноем буде тягати в москалів
Відповісти

, 10 січня 2017, 17:12
Ну, ти і тупак - гірше за кацапів нема нікого, почитай трохи історію, що пишуть німці, голландці, французи, які були в Московії в 17 -18 століттях. Орда відпочиває - жорстокі, злі і підступні москалюги не мали собі рівних в Євроазії. Так, якщо чогось не знаєш то мовчи.
Відповісти

, 11 січня 2017, 13:01
а хто писав ту історію....ти віриш в то що ти читаєш....а я бачу інше((((( бидлоти у нас не менше......БІЛЬШЕ...там бидло яке не хоче робити...а у нас?....90 відсотків населення БИДЛО
Відповісти

, 10 січня 2017, 15:00
А ти будеш х@й сосати у західняків
Відповісти

, 10 січня 2017, 14:46
Всіх алкоголіків на фронт щоб до польщі не втекли
Відповісти

, 10 січня 2017, 15:33
На мясо. На фарш
Відповісти

, 10 січня 2017, 19:37
Верно сказано.
Відповісти

, 10 січня 2017, 17:23
А чого ви, кацапи, не бігли в 41-му до Гітлера, як власівці, казаки, москальські поліцаї - він теж був добрий, всіх зрадників приймав давав роботу. Чого кацапи помирали за грузинів - Джугашвілі, Берію, Орджонікідзе, Фрунзе жидів Блюхера, Кагановіча, чому? Адже німці винищили совітів в три рази більше ніж москалі німців - втрати совітів 27 млн., а німців тільки 8 млн. Що ж ти, кацапе, тепер так за нас переживаєш? Нічого нам свою пропаганду на вуха вішати.
Відповісти

, 10 січня 2017, 16:33
A afrykanziv toze?
Відповісти

, 10 січня 2017, 16:44
Африканців тоже,всіх підряд.Чекають з автоматами.
Відповісти

, 10 січня 2017, 18:38
А свобода слова, думки, сумління? Саме через це Україну не взяли в Європу. Через таких як ти ми поступово дрейфуємо назад в Азію. Бо ви вальцманові дуполизи всі злочини бандитської влади відбілюєте. Про таких як ви Христос сказав, що ви як труни підбілені, лицеміри
Відповісти

, 10 січня 2017, 19:26
Ще є час,щоб взяти академку і виїхати кудись.наприклад у Європу. Тепер зрозуміло чому не дали "безвіз". Європейським політикам подзвонили з -за океану і заборонили "безвіз",бо знали що буде призов і знали що люди спробують втекти. Рєбята, бєгітє в Россію. Недарма українська влада хотіла запровадити візовий режим з Росією. Правильно! Що навіть у Росію ніхто не міг втекти. Але в будь-якому разі порошенкові скоро піздєц.
Відповісти

, 10 січня 2017, 20:09
До ДМБ. Дивись щоб з тобою не трапився нещасний випадок. Багато було таких, хто лаяв Порошенка і бажав йому смерті. Сіяв антидержавницькі настрої. Царство їм небесне...
Відповісти

, 11 січня 2017, 0:37
Ты типа верущий сбушник? Не пизди ,гандон.
Відповісти

, 11 січня 2017, 0:27
Порошенко підар. А ти по ходу разом з порошенком згниєш. Що сука, пісочиш коменти ? Я твою маму ібав.
Відповісти

, 10 січня 2017, 19:53
навіщо треба було давати хабар за воєнку в нафті, ліпше лікарям на лапу
Відповісти

, 11 січня 2017, 0:43
Халявщикі думають, що все їм буде нахаляву. Ідіт до війська, хоч навчитеся ненажиратися наніч і не жерти коли попало. Бо як прийдеться вилазити з бліндажу опорожнитися, то може прилетіти. Автомат калашникова хоч навчитеся розбирати. Будьте гідні звання офіцера!
Відповісти

, 11 січня 2017, 9:55
Журналист Алексей Братущак на своей странице в Facebook обнародовал официальные данные Минобороны Украины о небоевых потерях украинской армии в Донбассе. Об этом сообщают Рамблер/новости. Исходя из данных, опубликованных Братущаком, в зоне украинской спецоперации в Донбассе не в боях погибли 256 человек, а жертвами боевых действий стали 211 военнослужащих. «Шокируют цифры по количеству самоубийств - 63, по умершим вследствие болезней - 58», - отметил журналист. Братащук заявил, что готовит запрос в военную прокуратуру, чтобы выяснить, «сколько виновных в небоевых потерях было установлено». В июне 2016 года главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос заявил, что небоевые потери в армии страны составляют более одной тысячи человек. По его словам, потери вызваны, в частности, алкоголем и неуставными отношениями. Замглавы штаба Народной милиции ЛНР Игорь Ященко также говорил, что в украинской армии растут небоевые потери, которые замалчивает командование вооруженных сил. Среди причин таких смертей Ященко назвал неосторожное обращение с оружием, применение командованием силы к подчиненным, внутренние конфликты и самоубийствю
Відповісти

, 11 січня 2017, 10:17
А який буде конкурс на вступ на військову кафедру в цьому році?
Відповісти

, 11 січня 2017, 12:59
оц е правильно....і хоча би на два роки...в казарму...теж мені офіцери...мамині синки....колись були офіцери...2 роки срочки..потім училище....і тільки потім........ОФІЦЕР
Відповісти

, 11 січня 2017, 13:50
2 роки срочки..потім училище- неправда, зразу після школи можна було поступати у ву.
Відповісти

, 11 січня 2017, 14:40
ЯКК ЗАВЖИ: ВЛАШТУВАЛИ СРАЧ, а по суті ніхто не написав.Рішення про призов правильне, військові кафедри легальний відмаз від армії.Там вчаться курити,пити каву, займатися х..ною і линяти від "служби".Якщо людина носить офціерські погони, вона має служити, однозначно.Ми вже маємо купу "офіцерів", які авмтомат бачили на плакаті.Хто не хочк служити офіцерм,має шанс на срочку, і до речі всього один рік.Успіху вам панове офіцери!
Відповісти

, 11 січня 2017, 15:41
Молодому офіцеру з кафедри в бойовій частині буде служити важко, оскільки довіри до нього з боку підлеглих не буде (типу в армії не служив, а нами тут командуєш). На посадах командирів взводів без офіцерів як правило стоять сержанти, старшини, прапорщики. Їх особовий склад та старші офіцери краще бачать в якості командирів ніж піджаків, оскільки офіцера готують у військових ВНЗ 5 років, а не 2 роки на кафедрі військової підготовки з відвідуванням раз в тиждень. Підготовка піджаків це добре, але доукомплектування ними військових частин після 2-3 місячної підготовки справа яка не вартує вкладених зусиль та фінансових затрат. Винятками можуть бути вузькі спеціальності тісно пов'язані з освітою молодшого лейтенанта, наприклад офіцер-психолог, начальник медичної служби, служби ПММ, тощо. Фактично Генштаб планує нову мобілізацію за рахунок кафедранців, які поняття не мають що таке військова служба та управління підрозділами. Надія у цих хлопців тільки на повне розуміння з боку старших офіцерів та сержантів. А у нас в країні АТО де військовослужбовці приймають участь у бойових діях. Не заздрю я тим офіцерам запасу, яких призвуть на цю службу.
Відповісти

, 12 січня 2017, 1:01
Нічого страшного. не святі горшки ліплять, і з піджака може вийти нормальний офіцер.До того ж у тилових службах не обов"язково мати досвід бойовий або службовий.А війскафедри треба взагалі закривати.Срочку має служити кожний чоловік, як в Ізраїлі до прикладу.Нормально служба пішла - на контракт, не сподобалося- на ДМБ вчитися і працювати.В такому разі наш РЕАЛЬНИЙ мобілізаційний резерв буде вимірюватися сотнями тисяч!
Відповісти

, 12 січня 2017, 16:19
Помиляєшся, в тилових службах треба знати також статути, все ж таки служба військова. Може вийти із піджака хороший офіцер, але йому прийдеться вчитись вже на службі. Навіщо такої підготовки взагалі? Це як Семенченко не маючи ніякої кафедри чи військового ВНЗ дослужився до полковника, Луценко без юридичної освіти став Генпрокурором. А те що кафедри слід закривати то правда, але лише ті на яких отримують ВОС Управління підрозділами (механізованими, десантними, танковими, тощо).
Відповісти