У Генштабі розповіли, навіщо відбуватиметься додатковий призов

Щорічно офіцерські звання отримують близько 10 тисяч осіб, які ніколи не служили та мають вищу освіту.

Таку заяву зробив Керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко у коментарі виданню "Апостроф".

"Нам необхідно систематизувати дані про наявність офіцерів запасу, які здатні проходити службу. Зокрема, це стосується людей, які не служили, але мають вищу освіту та отримали військові звання офіцерів запасу. Щорічно такі офіцерські звання отримують 9-10 тисяч осіб. Це потужний ресурс, який повинен ефективно використовуватися", – зазначив він.

За словами військового, додатковим призовом офіцерів запасу, які пройшли підготовку на військових кафедрах в українських ВНЗ, в ЗСУ планують вирішити проблему з комплектуванням офіцерського складу.

"Покликаних в армію офіцерів запасу можуть спрямувати на несення служби в зоні проведення Антитерористичної операції після проходження відповідної підготовки. А систему відбору офіцерів буде спрямовано на забезпечення бойових частин", – додав Муженко.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 січня 2017, 16:09
Молодому офіцеру з кафедри в бойовій частині буде служити важко, оскільки довіри до нього з боку підлеглих не буде (типу в армії не служив, а нами тут командуєш). На посадах командирів взводів без офіцерів як правило стоять сержанти, старшини, прапорщики. Їх особовий склад та старші офіцери краще бачать в якості командирів ніж піджаків, оскільки офіцера готують у військових ВНЗ 5 років, а не 2 роки на кафедрі військової підготовки з відвідуванням раз в тиждень. Підготовка піджаків це добре, але доукомплектування ними військових частин після 2-3 місячної підготовки справа яка не вартує вкладених зусиль та фінансових затрат. Винятками можуть бути вузькі спеціальності тісно пов'язані з освітою молодшого лейтенанта, наприклад офіцер-психолог, начальник медичної служби, служби ПММ, тощо. Фактично Генштаб планує нову мобілізацію за рахунок кафедранців, які поняття не мають що таке військова служба та управління підрозділами. Надія у цих хлопців тільки на повне розуміння з боку старших офіцерів та сержантів. А у нас в країні АТО де військовослужбовці приймають участь у бойових діях. Не заздрю я тим офіцерам запасу, яких призвуть на цю службу.
Відповісти

, 10 січня 2017, 16:34
Да опустят этих макаронников мордой в сортир!
Відповісти

, 10 січня 2017, 16:51
Син Порошенка отримав великий контракт на органи. Підписав з європейськими і американськими медзакладами. Всім відомо що в нього найбільша трансплантаційна клініка в Україні. А самих органів то бракне...
Відповісти

, 10 січня 2017, 17:15
нехай практику пройдуть під снарядами!!!!!
Відповісти

, 10 січня 2017, 19:45
Порошенко жадає крові українців. Це головна причина призову.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: