Прикарпатець продає автограф Гвардіоли, щоб допомогти маленьким футболістам поїхати на фінал турніру (фото)

Прикарпатець продає автограф Гвардіоли, щоб допомогти маленьким футзалістам поїхати на фінал турніру.

 

Пост із проханням придбати автограф легендарного тренера Хосепа Гвардйоли розмістив у мережі прес-аташе івано-франківського "Тепловика" Олександр Дем'янчук

 Прикарпатець продає автограф Гвардіоли, щоб допомогти маленьким футзалістам поїхати наДорогі друзі, зробіть добру справу !
Придбайте автограф Хосепа Гвардйоли - допоможіть коломийському "Прикарпаттю" поїхати на фінал Кубку України з футзалу !
В лютому 2015 року я працював у якості журналіста на матчі 1/8 ЛЧ Шахтар-Баварія. Після матчу підійшов до тогочасного тренера мюнхенців Хосепа Гвардйоли та попросив у нього автограв. Незважаючи на те, що під час прес-конференції я задав досить гостре запитання, відомий коуч не відмовив у проханні.
Зараз дитяча футзальна команда, яку я треную - "Прикарпаття" (Коломия) готується до участі у фінальній частині Кубку України, що пройде з 24 по 27 січня у м. Вінниця. На жаль, своїми силами ми не можемо дозволити cобі оплатити дорогу, проживання та харчування юних спортсменів.

Світлина від Олександра Дем'янчука.

Незважаючи на те, що "Прикарпаття" входить до 12-ки кращих дитячо-юнацьких футзальних команд України жодної підтримки з боку місцевої влади команда не отримує. Діти, а точніше їхні батьки, змушені самі вирішувати питання пов'язані з фінансуванням виступів в Кубку та Чемпіонаті України з футзалу. Зусиль Федерації футболу міста Коломия та небагатьох підприємців, які бодай якось допомагають розвитку спорту в місті також не достатньо.
Тому звертаюся в першу чергу до колекціонерів, любителів футболу та бізнесменів, яким небайдужа доля дітей, що хочуть грати у футзал на серйозному рівні: допоможіть нашій команді поїхати на фінал Кубку України з футзалу у віковій категорії U-13 , що відбудеться з 24 по 27 січня у м. Вінниця !
P.S. Для мене автограф Хосепа Гвардйоли - це дуже велика цінність. Але діти, які тренуються у складі коломийського "Прикарпаття" важливіше. Будь ласка, здійсніть їхню мрію - домопожіть дітям поїхати на можливо головні змагання у їхньому житті !!! фінал турніру - написав Олександр

Світлина від Олександра Дем'янчука.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: