Як кати з НКВС розстріляли різдвяний вертеп у прикарпатському селі (відео)

У документальному фільмі свідок розповідає про те, що в далекому 1947 році енкаведисти розстрілювати вертепників через вікна.

Результат пошуку зображень за запитом "кати нквд"

 

Трагедія сталась 26 грудня, 1947 року в с. Дорогів Івано-Франківської області.

Молодь села зібралась разом, щоб підготуватись до різдвяного Вертепу. З невідомих причин двоє оперуповноважених НКВД – лейтенанти Єфанов та Грибков почали розстрілювати вертепників через вікна будинку в якому перебували селяни.

 

 

У результаті трагедії загинуло двоє молодих людей та один був поранений.

Про це пишуть Версії з посиланням на ukrmemorial UA.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 січня 2017, 17:04
Настільки вже треба бути тупим, щоб і далі називати бандерівців фашистами, рейхом і т.п. Союзником нацистської Німеччини був совецький союз на чолі зі сталіним, який з Ріббентропом пив за здоров"я фюрера. Потім вони поділили Польщу, Прибалтику, Румунію, Угорщину і т.д.розв"язавши 2 світову війну. Бандерівці воювали проти всіх поневолювачів - польських, німецьких, москальських і т.п. А фашисти то взагалі то з Італії. Так що тупих прошу писати на парканах, бо в кацапів-невігласів одразу тупизна так і світиться.
Відповісти

17-28, 10 січня 2017, 22:36
ахаха оце загнув про " любовные отношения" ,а дальше чого не розказуєш ,як він створив УПА і мочив всіх ворогів Українського народу, наголошою, на своїй богом даній землі!!!
Відповісти

, 10 січня 2017, 16:40
Так в цій больниці були діти катів - нквдистів!
Відповісти

, 10 січня 2017, 18:18
Дітей треба берегти,а не розстрілюсати.В кого може рука піднятись на беззахисну дитину,та в проклятих бандерівців нема нічого святого.Ці недолюди і свою дитину можуть вбити.Або маму чи тата.Це не люди.
Відповісти

, 10 січня 2017, 20:37
бендерівці з нквс знищили мільйони совєтських людей в тому числі і самих себе і свої сімї.москальнота дурнувата схаменіться!
Відповісти

23-09, 11 січня 2017, 0:12
ідіот срати ми хотіли на московщину і на польщу!!! приїдь ти сюда і поблатуй так як в коментах то тебе вже ніхто не знайде.... навіть посилки цинкової не буде....
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: