На Прикарпатті горів магазин

На Прикарпатті горів магазин

4 січня о 07:06 в селищі Перегінське Рожнятівського району виникла пожежа в одному із магазинів. Вогнем знищено телевізор, холодильник. Причина виникнення пожежі  встановлюється.

4 січня о 13:48 в місті Яремче по вулиці Свободи виникла пожежа надвірної споруди на подвір'ї. Вогнем знищено речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 січня 2017, 18:25
Могла гебня підпалити. Якщо власники писали критику на злочинну владу в соціальних мережах. Вирахували по Ай Пі, почали мститися. Добре що хоч не вбили, не закатували їх разом з родиною
Відповісти

, 10 січня 2017, 21:50
Нє, нє. Підпалюють лише сєпарів та їх посіпак на Даунбасє.
Відповісти

, 10 січня 2017, 18:30
Мене катували в СБУ. А взяли мене за те що написав у тівттері що Порошенко злодій і краде бюджетні кошти. Ще написав що він зрадив Україну, відправляє хлопців на смерть. А офіцерів запасу призиває на мобілізацію, бо боїться народної революції і хоче її таким чином обезголовити. Всіх офіцерів планує знищити на передовій, знов послати в атаку на укріплені позиції сепарів, щоб вони їх всіх повбивали, щоб взяли в котли і знищили артилерією. Ось за це мене в СБУ загребли. Тримали в підвалі і били кожен день по 5-6 разів. Потім вимагали 10000 гривнів відкупу. Все село збирало гроші. І ось тепер я в інвалідному візку. Оглух на 1 вухо, в мене зломлені ноги і працюю лишень 1 рука котрою і друкую вам це повідомлення
Відповісти

, 10 січня 2017, 21:54
Та ти не закатований, ти просто опущений (то насправді так називається). Тебе не били, а @бали кожен день по 5-6 разів. Якби запхали х@я і в друге вухо, то оглух би на два. А якби менше дрочив на ліліПутіна, то працювали би обидві руки.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: