Івано-Франківськ долучиться до акції протесту проти кремлівської агресії в Україні "Stop Putin war in Ukrаine 3"

Івано-Франківськ долучиться до акції протесту проти кремлівської агресії в Україні "Stop Putin war in Ukrаine 3"

http://yarosh.lviv.ua/wp-content/uploads/2017/01/fleshmob.jpg

 

21 січня після Різдвяних свят українці з усього світу виходять на третю акцію протесту проти кремлівської агресії в Україні «Stop Putin war in Ukrаine 3».
«Головне, чого ми добиваємося від наших акцій – привернення уваги до війни в Україні. Про цю війну в країнах Європи та на інших континентах починають забувати і наша мета нагадувати світовій спільноті, що ця війна триває… Що в сучасному вимірі найбільша в світі, країна агресор напала на європейську країну ділить її територію та вбиває її людей. І все це робиться тут під носом у Євросоюзу в період дії міжнародних договорів актів про ненапад і всього іншого», – зазначила в координатор «Stop Putin war in Ukrаine» Ірена фон Бург (повний текст інтерв’ю з Іреною фон Бург читайте тут ).
Вимоги, з якими українці у всьому світі та їх симпатики втретє вийдуть на протест наступні:
1. Вивести усі іноземні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015р. і резолюції Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
2. Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
3. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії) , а також громадян інших країн, які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями – згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015р.
4. Звільнити тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополя, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
В Україні всесвітню акцію «Stop Putin war in Ukrаine 3» вже традиційно організовує Національний рух «Державницька ініціатива Яроша».
«ДІЯ вже вдруге долучається до цієї всесвітньої ініціативи Українців та організовує Stop Putin war in Ukrаine в містах України. По перше, ми мусимо збурювати наше суспільство, для якого війна вже стала рутиною, а загибель українських воїнів – простою статистикою. Окрім того, ми не можемо стояти осторонь цієї всесвітньої ініціативи української діаспори. Адже ці люди підтримують наших воїнів на передовій, допомагають вистояти перед ворогом забезпечуючи їх амуніцією, медикаментами та харчами. Тому, я вважаю, що це є нашим обов’язком», – зазначила одна з координаторів Stop Putin war in Ukrаine в містах України та координатор НР ДІЯ Львівщини Олена Живко.
Нагадаємо, друга акція, що її українська діаспора організувала у жовтні, була вдвічі більшою в порівнянні із першою і пройшла вже у 52-ох країнах та в 70-ти містах.
Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» запрошує долучитися усі патріотичні організації до проведення акції, яка пройде 21 січня в ключових містах України.

Акція у Івано-Франківську відбудеться у суботу 21 січня о 13.00 годині на Вічевому майдані містаЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 січня 2017, 22:41
Так це діти несвідомі. Їх просто використали провладні бандити для своїх кримінальних цілей. А чого дорослі свідомі громадяни не вийшли на цю вальцманову псевдоакцію? Бо того що вони цій свині не довіряють. Знають що Порошенко алкаш і брехун, лайно що краде гроші з бюджету і торгує всім награбованим в народу, зокрема військовою технікою, що він в нашої армії вкрав і продаає за кордон. Ця сука постійно на військові виставки мотається в Азію і Африку за народний кошт. А чого воно туди їздить? Щоб зброю армійську по дешівці спихнути. Того наші солдати голі і босі, на металобрухті радянських часів воюють. А Гімнопорошенко на офшорах криваві гроші ховає від оподаткування та оприлюднення
Відповісти

, 11 січня 2017, 9:49
Плач диваного обивателя) Зрааааада!а-у Зрааааада! Мене хтось чує?
Відповісти

, 11 січня 2017, 2:30
А чому діти протестують на англійській мові??? Володимир Володимирович Путін розуміє німецьку мову. Треба було писати на німецькій мові. Тоді би точно прислухався. А так це просто піар дляамерики.
Відповісти

, 11 січня 2017, 2:32
Виглядає як модний флеш-моб. Долучилися вже до третього. А буде ще і 30-й .
Відповісти

, 11 січня 2017, 9:53
Троль -фасоль)))
Відповісти

, 11 січня 2017, 10:13
Правильно молодь потрібно вчити-москаль це наволоч і кат. Слава Україні!
Відповісти

, 12 січня 2017, 21:02
І чого вони добються стоячи з плакатами? Продалися Порошенку Ярошівці різні, і бігають з картинками.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: