В Івано-Франківську оголошено конкурс за номінацією «Найцікавіша новорічна ілюмінація»

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.2016 р. № 898-р «Про оголошення конкурсу на здобуття відзнаки у сфері благоустрою» оголошено конкурс за номінацією «Найцікавіша новорічна ілюмінація».

 

Результат пошуку зображень за запитом "різдвяна стометрівка"

 За даною номінацією буде  визначено трьох переможців: найцікавіша новорічна ілюмінація приватного будинку,  квартири в багатоквартирному будинку, споруд комерційного призначення.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати:

- заявку на участь у конкурсі на адресу голови конкурсної комісії;

- короткий опис та обґрунтування своєї участі;

- фото та/або відеоматеріали, які підтверджують подані в описі факти.

Заявки на участь у конкурсі подаються в Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (вул. Незалежності, 7, ІІ поверх, каб. 208) або на електронну адресу komynalka.press@gmail.com до 17.00 17.01.2017 р.

 

Оголошено конкурс за номінацією «Найцікавіша новорічна ілюмінація»


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 січня 2017, 1:30
Перемога. Слава Украине. Здобулы. «Цифры, которые шокируют»: журналист рассказал о количестве самоубийств среди военных в зоне АТО за прошлый год В прошлом году в зоне АТО небоевых потерь среди украинских военных было больше, чем погибших в боях. Об этом пишет на своей странице в Facebook журналист Алексей Братущак, ссылаясь на официальные данные Минобороны. «Сегодня получил ответ из Минобороны на свой запрос. В боях погибло 211 военнослужащих, а не в боях — 256. Шокируют цифры по количеству самоубийств — 63, по умершим вследствие болезней — 58», — пишет журналист. По его словам, он теперь готовит запрос в военную прокуратуру: «сколько виновных за небоевые потери было установлено?». Источник: УНИАН
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: