Жах: В столичному супермаркеті клієнта відмовилися обслуговувати українською мовою (ВІДЕО)

В супермаркеті київського торговельного центру «Караван» клієнта відмовилися обслуговувати українською мовою.

На записі видно, як касир категорично відмовився перейти з російської мови на українську, та ще й викликав на допомогу адміністратора.  

Адміністратор, в свою чергу, заявила, що не може «змусити» російськомовного касира розмовляти українською.

У відповідь клієнт зауважив, що, згідно з законом та Конституцією України, він має право вимагати, щоб його обслуговували державною мовою.

На це адміністратор супермаркету, перейшовши на українську, заявила: «Воно мені не треба. Якщо мені директор скаже розмовляти українською, я буду розмовляти українською». 


Після цього клієнт наголосив, що раніше вже звертався до дирекції супермаркету зі скаргою, і тоді йому пообіцяли провести «бесіду» з касирами.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 січня 2017, 11:03
іди нахуй звідси жирний прищавий смирдючий троль!!!! воїн диваний)))
Відповісти

, 11 січня 2017, 11:22
хотіли російською - треба було їм рублями заплатити
Відповісти

, 11 січня 2017, 13:08
Київ був і є російськомовний, в селі в себе говоріть і дальше на суржиках.
Відповісти

, 11 січня 2017, 16:38
а что вы принесете нам освободите 6млн проституток по 2млн больных на спид туберкульоз психболезни или от2-3млн сидящих в тюрьме о наркои алко зависимых молчу ибо в россии кроме мусульман пют все ИЛИ может русскую военную дедовизну и войну на кавказе чем вам нас удивить и кстати судьба ссср и югославии уже идет к вам и КАдыров вспомнит как резал уши ватникам а теперь получает дань от карлика111СТЫдитесь
Відповісти

, 11 січня 2017, 16:44
ленин сказал что в россии нет думающих русских это или евреии или полукровки а еще один ГЕРЦЕН-русский народ создан для того чтобы показать как ненанодо жить и делать!!!и поэтому вся эта калымага россия летит в пропасть как и все империи--прочитай ЗАКОН распада империй- и подумай где жить будешь
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: