Фестиваль колядок та щедрівок відбувся в Обертині Тлумацького району (фото)

У неділю, 8 січня, на другий день Різдва Христового, у Народному домі селища Обертин пройшов VII селищний фестиваль колядок і щедрівок «Україна колядує, Обертин наш колядує, колядує вся земля!». Для гостей свята виступили кращі колективи народної творчості Тлумацького району.
 
http://www.if.gov.ua/files/img/7e7bf6f8a396.jpg

Колядки, щедрівки та віншування для глядачів лунали від парафіян Обертинського римо-католицького костелу Святих Петра і Павла, вихованців Обертинського будинку дитячої та юнацької творчості, дитячо-молодіжного хору церкви Святих Кирила і Методія селища Обертина, квартету священників Коломийської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Із Новорічно-Різдвяними святами присутніх в залі вітали депутат обласної ради Богдан Станіславський та селищний голова Обертина Віктор Хамут.

http://www.if.gov.ua/files/img/8834b5f136db.jpg

 

Відгуки обертинців, гостей свята, їхній позитивний настрій переконливо свідчили, що організатори фестивалю досягли своєї мети - представити багату культуру, продовження та прославляння традицій давнини, які з покоління в покоління, віддають шану великому святу Різдва Христового.

 

http://www.if.gov.ua/files/img/8f9c88240e89.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: