Третій курс хіміотерапії. Онкохвора студентка з Івано-Франківська потребує допомоги (реквізити)

Як повідомляли "Вікна", у Юлії Дмитренок – гостра лейкемія (рак крові). Сьогодні у дівчини розпочинається третій курс хіміотерапії.

Третій курс хіміотерапії. Онкохвора студентка з Франківська потребує допомоги. РЕКВІЗИТИ

Про це у соцмережі повідомила Мар’яна Федорончук, інформують ”Вікна”.


Вона повідомила, що після хіміотерапії буде потрібна велика сума в євро, щоб продовжити лікування, але наразі на рухунку мами Юлії нема необхідної суми.


“11 січня у Юлі розпочинається третій курс хіміотерапії. Буде важко, але вона сильна і точно переможе цю хворобу. Дуже потрібні кошти на продовження лікування. Зараз на рахунку мами Юлі 52243,60грн. Після хіміотерапії буде потрібна велика сума в євро”, – пише Маряна Федорончук.


Номер карткового рахунку (ПриватБанк): 4149 4996 4328 8978
Одержувач: Дмитренок Ірина Богданівна (мама Юлії)


Номер телефону мами Юлії: +38 050 222 81 44.


Раніше повідомлялося, що викладачі та студенти Університету Короля Данила виступили із благодійним вертепом, щоб зібрати кошти на лікування студентки вузу Дмитренок Юлії Олександрівни, якій встановлено діагноз – гостра лейкемія. Під час благодійного вертепу було зібрано понад 8000 гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 січня 2017, 16:30
Порошенко міг би дати. Він багато накрав грошей. В Гончарука в хаті ціла кімната набита до стелі накрадених доларів, євро і гривнів. Те що він з лісів порубаних в Карпатах здоймив
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: