Голова Івано-Франківської облради зустрівся із донецькими школярами

Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся зі школярами з Костянтинівки Донецької області. Майже два десятки учнів у супроводі дорослих приїхали на Івано-Франківщину на зимові свята. Упродовж п’яти днів – з 5 по 9 січня школярі мешкали у прикарпатських родинах в Коломиї, Косові та Верховині. Діти знайомилися з місцевими традиціями та звичаями, відвідали різноманітні культурні, мистецькі та розважальні заходи.

 

"Ми познайомилися з цікавими людьми, відвідали багато красивих місць.  Нас вразила відкритість місцевих людей і ваші різдвяні традиції. Ми також святкуємо Різдво, але більше відзначаємо Новий рік. Хотілося б, що в нас різдвяні свята були такі ж, як на Прикарпатті ", - діляться враженнями школярі з Костянтинівки.

Із різдвяною колядою юні гості зі Сходу завітали до очільника вищого самоврядного органу влади. "Сподіваюся, що вам тут сподобалося і ви поділитися своїми враженнями з  батьками, друзями, знайомими, а найголовніше, щоб ви передали те, що всі ми - українці, чи то на Заході, чи на Сході. Ми всі – одна велика родина, ми повинні любити один одного. Бажаю, щоб по всій Україні панував мир, добро і злагода, особливо на тій землі де ви проживаєте", - відзначив Олександр Сич.

На згадку про відвідини  Прикарпаття Олександр Сич вручив учням символічні подарунки.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 січня 2017, 19:28
Для чого він з ними зустрічався? Чого взагалі сюди приперлись виблядки сєпарські? Ми не один народ! Ми різні!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: