Через сильні морози на Прикарпатті замерз ще один водоспад (фото)

В соціальній мережі Фейсбук з'явилися фотографії яремчанського водоспаду Пробій, котрий у зимову морозну погоду став особливо красивим:

Світлини опублікували на сторінці МІСТО Яремче, пишуть Версії.

Пробій (інша назва — Яремчанський водоспад) — каскадний водоспад в Українських Карпатах, на річці Пруті. Розташований у межах міста Яремче Івано-Франківської області.

Пробій — один з найповноводніших водоспадів Карпат. Висота падіння води 8 м, кут нахилу — майже 45 градусів.

Утворився в нижній частині Яремчанського каньйону річки Прут, у місці виходу на поверхню стійких до ерозії гірських порід — ямненських пісковиків (верхні шари) та аргілітів і алевритів (нижні шари).

Водоспад Пробій — популярний туристичний об’єкт, пам’ятка природи. Над водоспадом побудований міст заввишки 20 м, з якого стрибають за гроші найсміливіші місцеві жителі. Нижче водоспаду є розлога і глибока улоговина зі спокійнішою течією.

Світлина від МІСТО Яремче.

Світлина від МІСТО Яремче.

 

Нагадаємо, що Через люті морози на Прикарпатті замерз Манявський водоспад (фото)

                       На Прикарпатті замерз один з найкрасивіших українських водоспадів (фото)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 січня 2017, 20:44
Кажу вам що це знамено. За великі гріхи що ми вчинили на Дамбасі, за кров невинних немовлят, котрих постріляли з гармат за наказом злодія та зрадника україни Порошенка, за пролиту братню кров українців східняків Бог наслав на нас люті кари як на Єгипет часів Мойсея. По перше це голодомор. По друге тарифний геноцид. Третє це інфляція. Четверте ріст цін. Пяте вигнання з Європи і неотримання безвізу. Шосте це жахливе безробіття. Сьоме це мор - ми втратили 5 чи 7 мільйонів населення за 3 роки панування подільників та поплічників диктатури Порошенка. Восьме це зубожіння. Девяте це полювання на іншодумців, політичні вбивства та винищення журналістів. Ну і 10 остатня сама страшна кара це Холодомор, котрий знищить всіх Українців. Це і є якраз тих 10 кар, що Бог наслав на Україну за злочини нашої влади. Злочини проти людяності
Відповісти

, 13 січня 2017, 19:05
Є ще одинатцята кара Це такі дибіли як ти!!! ЩО тебе Ї...БЕ наша Україна сидиш в своїй рашці і немуркай,ато самі скоро поздихаєти з голоду і холоду.
Відповісти

, 13 січня 2017, 20:36
https://youtu.be/yCkz9j-4lwA
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: