На території міста Івано-Франківська утворено і функціонують цілодобові пункти обігріву

У зв’язку із можливим погіршенням погодних умов, сильними опадами у вигляді мокрого снігу та різким пониженням температурного режиму до -20 градусів морозу управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно – оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради інформує, що з метою недопущення переохолодження громадян на території міста Івано-Франківська утворено і функціонують цілодобові пункти обігріву на базі:

 

Результат пошуку зображень за запитом "пункт обігріву дснс"

- Центральної міської клінічної лікарні – вул. Г. Мазепи, 114,

 т. 534454

- Міської клінічної лікарні №1 – вул. Матейки, 34, т. 533791

- Будинку нічного перебування – вул. Млинарська, 2а, т. 572349

Денні пункти обігріву на базі:

- Міської поліклініки №1 – вул. Чорновола, 59а, т. 750672

- Міської поліклініки №2 – вул. Довга, 42, т. 754242

- Міської поліклініки №3 – вул. Франка, 30, т. 534837

- Міської поліклініки №4 – вул. Вовчинецька, 196а, т. 68823

- Міської поліклініки №5 – вул. Привокзальна, 17, т. 556342

Також розроблено маршрути найбільш ймовірного скупчення бездомних осіб та складено графіки соціального патрулювання.

Соціальне патрулювання проводиться тричі на тиждень. Метою соціального патрулювання є надання соціальних консультацій бездомним особам та проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи про функціонування стаціонарних пунктів обігріву в м. Івано-Франківську. В ході проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи відбувається розповсюдження відповідних буклетів про заклад для бездомних осіб  та повідомляються адреси стаціонарних пунктів обігріву, що функціонують в м. Івано-Франківську.

Налагоджена співпраця з працівниками патрульної поліції, КП «Муніципальна варта», МВ УДСНС в області дає можливість при виявленні осіб, які перебувають на вулиці в нічний час, скеровувати їх до цілодобового пункту обігріву, що діє базі Будинку нічного перебування або лікувального закладу з метою уникнення переохолодження.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: