В Івано-Франківську відкрилась виставка-мозаїка “Невловима таємниця Різдва”

2 січня у бібліотеці-філії №3 (вул. Хоткевича, 52а) для широкого кола користувачів відбулася презентація виставки-мозаїки “Невловима таємниця Різдва”.

Бібліотекар розповіла користувачам  про звичаї і традиції святкування Різдва в Україні і у світі. На виставці можна знайти чимало збірок різдвяних історій, святвечірніх оповідань, легенд українських та іноземних авторів, колядок та щедрівок.

Щоб прикрасити свою оселю в українському стилі бібліотекарі надавали консультації з виготовлення дідухів, різдвяних павуків, ангеликів із соломки та інших різдвяних атрибутів із екологічно чистої природної сировини, а також, як самому змайструвати креативні ялиночки з паперу, ниток, макаронів, запашні -- з мандаринок, кави, сіна, цукерок, тістечок еклерів і бізе. Щодо їстівних прикрас, то можна виготовити пряниковий будиночок чи медівникову ялинку.

 Для тих, хто, можливо, уперше спробує самостійно приготувати 12 святвечірніх страв цікавою буде книга О. Вербинець і В. Манько “Обряди і страви Святого Вечора”. Автори у цікавій формі подають переписи призабутих, традиційних,  і новітніх страв. Для дюбителів ароматної медової випічки  стане у пригоді книга В. Манько “Медове печиво”. А в журналах “Добра кухня”, “Рецепти господині”, “Жінка”, “Дім, сад. город” господині можуть знайти безліч переписів святкових страв на будь-який смак.

На виставку завітало чимало відвідувачів.

Виставка-мозаїка “Невловима таємниця Різдва”


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: