США говоритимуть з Росією з позиції сили – дипломат

Обраний президент США Дональд Трамп підсилюватиме американську армію, в тому числі ядерне озброєння, щоб мати можливість говорити з Китаєм та Росією з позиції сили в разі агресивних дій з їхнього боку
Результат пошуку зображень за запитом "Джон Гербст"
 

Про це заявив екс-посол США в Україні директор Євразійського центру при Атлантичній раді США Джон Гербст, передає Радіо Свобода.

"Тіллерсон заявив, що якщо б вони були при владі, коли Росія анексувала Крим, то реакція США була б рішучішою. Це було приємно чути, хоча він не повідомив, що планує робити зараз. Проте враження таке, що їхня політика щодо Росії також буде твердою. Я не знаю, чи отримає Україна якесь конкретне повідомлення від Дональда Трампа до чи після інавгурації, але вона вже отримала його від Рекса Тіллерсона, який має стати державним секретарем", - сказав Гербст.

Дипломат також зауважив, що висловлювання Трампа під час прес-конференції обнадійливі для України.

"Багато було сказано про російських хакерів. Це добре, що він визнає, що за хакерськими атаками стоїть Росія. Приємно чути від нього, що за часів його президентства Росія буде більше поважати США. Це позитивні речі, і вони важливі для України", - додав Гербст.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 січня 2017, 10:55
"екс-посол США в Україні" - це як дядя Вася чи баба Параска щось сказала. Чувак взагалі лєвий
Відповісти

, 12 січня 2017, 12:19
З Росією, і КИТАЄМ.? КИТАЄМ??? Люди ви об сосну йоб..сь. КНР нах. знисе США і разом з нами в додаток!. Яка зброя? Так вже перед РФ обосрались, а з КНР взагалі пиздець буде. Ті геля-геля, слухати довго небудуть. Чи добровольців відправим на терени Русько-Китайських границь завойовувати? Любі Друзі, включайте нарешті свої мозги, вони у вас для чого?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: