Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці „Букініст”.

Святослав Черній „Теплі історії для неї”

 


З анотації: „Від дитячих мрій про ідеальну дружину – через перше побачення, спільні радощі, конфлікти, комплекси, персональні дигресії та надії – до сімдесятої річниці шлюбу... Книга дає змогу зануритися в роздуми й поглянути по-новому на один із найсакральніших, найцінніших і найтендітніших інститутів нашого сьогодення – інститут сім’ї. Згадати власний шлях до нього або ж вибудувати концепцію на майбутнє”.

Лі Бардуґо „Шістка воронів”

 


З анотації: „Шість небезпечних покидьків. Одне неможливе викрадення. Казова команда – мабуть, єдине, що залишилося між світом і його руйнацією, – якщо вони, звісно, не повбивають одне одного раніше”.

„BISCOTTI and Chefs”

 


З анотації: „BISCOTTI and Chefs” складається з двох частин, що сподобається як поціновувачам, так і професійним кондитерам. Перша частина складається з класичних рецептів, друга – з рецептів від кращих українських шеф-кондитерів. У виданні зібрані найяскравіші й тільки перевірені рецепти, в яких детально описана технологія приготування. Найвідоміші кондитери України навчать вас випікати смачні тістечка, торти та шоколадне печиво, робити цукерки та багато інших дивовижних десертів”.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: