Важкохворому хлопчику з Надвірнянщини потрібна допомога

14-річному Павлу Гуменяку з села Заріччя Надвірнянського району потрібна допомога.

 

Результат пошуку зображень за запитом "павло гуменяк"

У хлопчика діагноз “Антифосфаліпідний синдром”, – інформує БО “Ти-Ангел”.

Уже понад 4 роки він перебуває під опікою благодійників. За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з підтримкою і молитвами небайдужих його справи пішли на краще.

“Павло Гуменяк зараз у лікарні – він здає необхідні аналізи і проходить обстеження для визначення подальшої схеми лікування. Недавно у хлопчика стався сильний приступ болю у кишківнику, після чого різко впав тиск і тримався 50\40 кілька днів. Павло нічого не міг їсти, взагалі не вставав з ліжка, так було йому погано. Зараз хлопчику трошки полегшало. Але різкий біль у колінах і руках не дає спокою. Та хлопцеві слід знову йди на медичні огляди. Дитині мають зробити КТ черевної порожнини з контрастом.  А потім – курс введення ліків через крапельниці”, – йдеться у повідомленні.

Тел. мами Павлика п. Світлана – 097 323 62 48

Реквізити для надання допомоги:

Отримувач: БО “БФ ТИ-АНГЕЛ”
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Гуменяка ПавлаЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: