Прикарпатців запрошують на контракту службу до війська

Івано-Франківський міський військовий комісаріат проводить набіргромадян України на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу.

 Результат пошуку зображень за запитом "збройні сили україни"

Приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки (обов’язково письмова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Разом з тим, так як в державі на даний час триває особливий період, громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом. Відповідно до статті 28 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу, граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі встановлено до 60 років, для військовозобов’язаних-жінок граничний вік перебування  у запасі встановлено до 50 років.

        Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

-  з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу - строком на 3 роки;

-  з військовозобов’язаними, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу - строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8500 грн., а також один раз на рік надається:

-   матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання;

-   грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення АТО встановлена додаткова грошова винагорода від 1200 до 4000 гривень.

Крім того, для жителів м. Івано-Франківська, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом встановлена одноразова грошова допомога в розмірі 4000 гр. за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходиться як в обласному, так і в міському військових комісаріатах. Перелік вакантних посад, постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 

Чекаємо за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 20, міський військовий комісаріат. Телефони: 75-46-43, 0673710142.

 

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 березня 2017, 0:17
На жаль, усілякі напівлегально (не дуже законно) нагороджені вогнепальною зброєю чинуші і депутати вважають, що я (законослухняний громадянин України) не готовий володіти короткоствольною вогнепальною зброєю для самозахисту і захисту своєї сімї, у мене не той менталітет, ранувато, мені не на часі (на відміну від громадян Молдови, Грузії, Прибалтики, Чехії, Болгарії чи США). А тут уже стаю готовий? Якось це лицемірно і брехливо.
Відповісти

, 02 березня 2017, 0:38
У Луцьку 28 лютого троє молодиків затримали пяну агресивну особу, що погрожувала їм зброєю, розмахуючи поліцейським посвідченням. Лучани викликали громадську самооборону і поліцію. А ви далі сподіваєтесь (навіть після подій у Княжичах), що до захисту вашої сімї і майна комусь є діло? То може зброя для поліції не на часі? Реально напиваються і пробують по людях стріляти...
Відповісти

, 02 березня 2017, 2:52
Ідіть на хуй. Самі йдіть до армії.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: