Семимісячна Юлія Карпа потребує негайної операції. Її життя — у руках небайдужих людей (реквізити)

Калушанка просить допомогти родині свого брата, який мешкає на Львівщині. У чоловіка — тяжко хвора дитина, яка потребує складної операції.

Семимісячна Юлія Карпа потребує негайної операції. Її життя — у руках небайдужих людей. РЕКВІЗИТИ

Семимісячна Юля Карпа більше половини свого життя провела у лікарні. У зовсім крихітної дитини виявили гостру лімфобластну лейкемію групи високого ризику, інформують ”Вікна”.

Дитині потрібна термінова пересадка кісткового мозку. Пересадка і саме перебування в лікарні, а також донор обійдеться у приблизно 150 тисяч євро.


— Ми зверталися у МОЗ України за матеріальною допомогою, там погодились допомогти лише частково, і лише тоді, якщо самі назбираємо більшу частину суми, — повідомила ”Вікнам” тітка дитини Марія Ульгурська. — Просили також допомоги в благодійних фондах, приватних організаціях у Львові та області, робили збірки в церквах. Та пройшло кілька днів і аналізи Юлічки показали дуже поганий результат. Повідомили, що операція потрібна терміново!


Рідні крихітки просять допомоги у небайдужих людей, бо лише з їх допомогою зможуть зібрати потрібну суму.


— Ми спробуємо домовитись про розтермінування, та зібрати потрібно ще дуже багато. Не будьте байдужими, життя дитини у ваших руках! — просить калушанка.


Телефон батька Андрія — (098) 057 26 18
Картка Приватбанку: 5168 7423 5808 0665 (Карпа Андрій Миколайович)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: