На «Пасічній» невідомі розлили на вулиці велику кількість ртуті

На «Пасічній» невідомі розлили на вулиці велику кількість ртуті

Результат пошуку зображень за запитом "розлили ртуть"

 

Вчора в обідню пору, о 13.24 годині, в ОКЦ УДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про те, що в м. Івано-Франківську по вул. Пасічна виявлено розлиту речовину схожу на ртуть.

Для проведення демеркуризаційних заходів на місце події виїжджала група РХБЗ АРЧ АРЗ СП УДСНС в області (4 чол., 1 тех).

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що на узбіччі вулиці Пасічна, навпроти будівлі № 29, на відкритій ділянці місцевості площею орієнтовно 2.5 м.кв. розлита ртуть.

Групою радіаційного, хімічного та біологічного захисту була проведена демеркуризація механічним способом. В ході проведення робіт вилучено 83 кг суміші  ртуті та ґрунту.

Вилучену суміш ртуті та ґрунту передано Управлінню з надзвичайних ситуацій Івано-Франківського МВК для подальшої утилізації.

Загрози навколишньому середовищу та потерпілих немає.

На місце події виїжджали начальник АРЧ АРЗ СП УДСНС в області, група РХБЗ АРЧ АРЗ СП, заст. начальника УНС Івано-Франківського МВК, працівники поліції, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: