Прикарпатський нардеп хотів взяти на поруки молодика, який підозрюється в потрійному вбивстві і керував замахом на кримінального авторитета Копитка

Прикарпатський нардеп Юрій Тимошенко, який обрався до Верховної Ради по мажоритарному окрузі №88 з центром в Коломиї та представляє політичну партію “Народний фронт” хотів взяти на поруки молодика, який підозрюється в потрійному вбивстві.

Результат пошуку зображень за запитом "кримінальний авторитет копитко"

 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Віка Балицька, передає WestNews.

“Ну, знаєте…це вже перебор… Народний депутат Юрій Тимошенко (НФ) намагався у суді взяти на поруки Вадима Цукерника (підозрюваного у замаху на Богдана Копитка, керував підривом вибухівки) Тобто, просив випустити співучасника потрійного убивства із СІЗО. На поруки. Людину яка причетна до загибелі трьох людей. Трьох, Карл! Цей хлопець, що на світлині, просто підірвав інших молодих хлопців у Старому Селі. Копитко тоді сів в інше авто і його не вдалося убити.

А тепер вдумуємося: чим міг керуватися нардеп від Народного фронту, коли наважився ризикнути своєю репутацією і брати на поруки підозрюваного у вбивстві. Хм… удівітєльноє рядом. Ні, ну припустимо, що нардеп, який (як написано у вікі) є гвардійцем бату Кульчицького відчуває деяке війсьово-побратимське співчуття до Вадима, який був в Айдарі ( типу як художник до художника). Але ми ж намагаємося товаришувати з реальністю) Цукерник причетний до вбивства. Він повнолітній, він робив це свідомо. НІякі його заслуги на війні не можуть перекреслити участі у важкому злочині.

Цікаво чи виборці Юрія Тимошенка, ну і Народного фронту, хочуть щоб вулицями ходили підривачі фугасів у мирних селах та співучасники замахів та убивств?

Але нардеп даремно ризикнув репутацією. Суддя Галицького суду Людмила Городецька своєю не ризикнула. А точніше, проявила твердість та принциповість і залишила Цукерника під арештом. Шо не кажіть, а іноді і суддів є за що похвалити і заповажати.

На світлинах депутат, його звернення до суду і підозрюваний.

П.С. сьогодні (1.03) об 15:30 в Апеляційному суді розглядатиметься запобіжний захід для Д. Гаврилюка (організотор замаху). Теж обіцяє бути і з інтригою”, – йдеться в дописі.

На своїй сторінці у Facebook нардеп Тимошенко також прокоментував ситуацію з взяттям на поруки Вадима Цукерника.

“Друзі, повертаюся зі Львова, куди їздив з клопотанням про взяття на поруки бувшого бійця АТО Цукерника Вадима.

Я приїхав на прохання своїх друзів з Айдару, в порядності яких в мене ніколи не було підстав сумніватися. Їхня версія разюче різнилася від того, що говорила протилежна сторона. На разі я приїхав просити за абсолютно невинну людину – жертву обставин, тому що завжди беруся за ту справу, в якій я сам переконаний у невиновності людини. На жаль на засідання суду ми запізнилися і тому адвокат лише скористалася моїм підготовленим заздалегіть клопотанням. На момент мого приїзду суддя вже була в нарадчій кімнаті і я в цей час вперше зміг познайомитися з Вадимом Цукерником, де встиг вислухати вже його версію того, що сталося, але знову ж в тій площині, що він жертва обставин.

Вважаю, що навіть заслуги на війні не дають людині найменшого права і виправдання для вчинення злочинів. Тому розмову з друзями Вадима і його адвокатом я розпочав із того, що в цій справі присутні троє абсолютно невинних жертв-охоронців. І я за те, щоб вбивці були покарані якнайсуворіше. І тільки в тому разі, коли дійсно виявиться, що Вадим не причетний, я готовий буду за нього просити, і лише за нього. На разі судити не мені і навіть не потерпілій стороні. Вадим є підозрюваним, і тільки суд, і ніхто крім суду не має права назвати його здочинцем. А від себе можу запевнити всіх, і сторону потерпілих, і сторону захисту, що в разі якщо я буду мати хоча б один найменший доказ причетності Вадима, я не повернуся до цієї справи більше ніколи”, – прокоментував ситуацію нардеп Тимошенко.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: