Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».

Анна Франк «Сховище. Щоденник у листах»

З анотації: «Голокост очима підлітка. Щоденник 13-річної єврейської дівчинки, яка разом зі своєю родиною ховалася від нацистів на горищі будинку в окупованому Амстердамі. Зі світлинами з архіву Фонду Анни Франк (місто Базель)».

Маргарита Сурженко «Квартира київських гріхів»

З анотації: «Вони живуть у самому серці столиці, але ніхто їх не помічає. Вони приходять до вас, але ви цього не бачите. Вони щодня зваблюють вас. А вибір – піддатися спокусі чи залишитися вірному собі – завжди за вами. Вони – сім київських гріхів, прекрасні містичні панни, які не дають місту нудьгувати. Одного разу піддавшись спокусі головний герой потрапляє в їхнє помешкання. Чи вдасться йому пройти випробування всіма гріхами?»

Ґрем Сімсіон «Проект «Розі»

З анотації: «Надзвичайно смішна історія, яка неодмінно поліпшить вам настрій. Розповідь ведеться від імені милого професора генетики, який, попри проблеми у спілкуванні, прагне зрозуміти – чи спроможний він покохати по-справжньому».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: