Спортсмени Івано-Франківщини – переможці всеукраїнських змагань

В управлінні спорту обласної державної адміністрації повідомили про результати участі прикарпатських спортсменів у всеукраїнських змаганнях, які завершились наприкінці лютого.

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_5537.jpg

 

В Харкові проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Представник коломийської обласної ДЮСШ, член національної збірної команди, майстер спорту України з важкої атлетики Данило Мочернюк виборов золоту медаль у вправі ривок, срібну медаль у поштовху та золоту медаль в сумі двоборства, посівши перше місце у ваговій категорії 105 кг.

У фінальних змаганнях Кубка України з баскетболу 3х3 серед чоловіків, жінок та юнаків чоловіча збірна команда Прикарпаття стала переможцем. Склад команди: Дмитро Неволін, Андрій Мацків, Володимир Жартун. Жіноча збірна команда Івано-Франківщини – а це Євгенія Сівакова, Наталія Зорько, Юлія Лапшинова, Катерина Грищенко – бронзовий призер.

У категорії юнаки «U-18» збірна нашої області посіла призове друге місце. Склад команди: Владислав Марусяк, Валентин Марусяк, Роман Сокіл.

 

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_5303.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: