Українські та польські експерти працюють над відновленням астрономічної обсерваторії на г. Піп Іван

Минулими вихідними в селі Татарів Яремчанської міськради відбулося ХІ українсько-польське засідання експертів щодо відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на г. Піп Іван.
Результат пошуку зображень за запитом "обсерваторія на горі піп іван"
 

У ньому взяли участь ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда, директор Студіуму Східної Європи Варшавського університету, доктор Ян Маліцький, начальник УДСНС в області Володимир Чернецький, представники дипломатичного корпусу України і Польщі, Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща, Куявсько-Поморського та Підкарпатського воєводств (Республіка Польща), рятувальники УДСНС в області, представники ГОПР в Польщі, архітектори, інженери та будівельники.

 

news-image

У рамках програми заходу відбулися пленарні засідання та засідання в тематичних групах. Фахівці та експерти обговорили зокрема, подальший план робіт, питання діяльності рятувального поста. Також йшлося і про групу молодих дослідників, які створять команду наукової обсерваторії.

Нагадаємо, що українсько-польський "Міжнародний проект з відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван" спільно реалізовують Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Варшавський університет.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Туризм: