Керівники обласної ради з робочим візитом побували в Тисменицькому районі (фото)

Голова обласної ради Олександр Сич зі своїм першим заступником Василем Гладієм з робочим візитом побували в Тисменицькому районі. З метою аналізу ефективності використання коштів обласного бюджету та визначення пріоритетних проблем району керівники облради оглянули низку об’єктів соціально-культурного призначення, де реалізовувалися проекти-переможці обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування. Участь у робочій поїздці також взяли керівники районної ради та райдержадміністрації.

В ході візиту посадовці ознайомилися з результатами реалізації проектів-переможців обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування в селі Рошнів. Тут ще у 2010 році розпочали модернізацію вуличного освітлення шляхом встановлення сонячних батарей в рамках проекту ЄС/ПРООН. Минулого року завдяки коштам обласного бюджету, виділених на реалізацію проекту обласного конкурсу, в селі встановили додатково шість сонячних батарей. "Економія значна, адже використання електроенергії звичайним світильником щомісяця обходиться в півтори тисячі гривень. А з сонячними батареями – безкоштовно", - розповідає сільський голова Рошнева Богдан Бідочко.

Значну економію коштів від реалізації проектів обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування відчули і в селах Липівка та Братківці. В тамтешніх загальноосвітніх школах за кошти обласного бюджету вдалося замінити вікна на енергозберігаючі. "Це дає можливість економити витрати тепла щонайменше на 20 відсотків", - ділиться сільський голова села Братківці Тарас Федорів.

Перебуваючи в селі Братківці, керівники обласної ради також відвідали Будинок культури, для якого торік за кошти обласного бюджету було придбано нові крісла та капітально відремонтовано приміщення.
Добрим прикладом консолідації зусиль сільського, районного, обласного та державного бюджетів стали села Вільшаниця та Клубівці. Клопітка праця керівників органів місцевого самоврядування задля залучення максимального фінансового ресурсу дала свої результати. Зокрема, в селі Вільшаниця вже цього року очікують відкриття нового дитячого садка, а в Клубівцях зводять великий спортивний зал, в приміщенні якого в майбутньому планують проводити розважально-масові заходи. "Таким об’єктом не можуть похвалитися не те щоб села в області, а й районні центри", - підкреслив очільник обласної ради.

На завершення візиту керівники обласної ради за участі депутатів обласної ради Василя Гладуна, Василя Поповича та Романа Ткача провели зустріч з сільськими і  селищними головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатами районної ради, представниками громадськості.

Підсумовуючи робочу поїздку на Тисмениччину Олександр Сич відзначив, що район має добре розвинену інфраструктуру, однак є ще чимало проблем, які потребують вирішення. "Актуальним залишається питання водозабезпечення. Зокрема в селі Рошнів сільський голова називає однією з головних проблем населеного пункту водопостачання. Ще одна жахлива проблема, яку ми спостерігаємо під час об’їзду районів – стан доріг. Однак без цільової державної програми модернізації дорожнього покриття в Україні область нічого не зможе зробити, бо на це треба десятки мільярдів гривень. Обласний бюджет такого фінансового ресурсу немає. Виходячи з власних можливостей обласна рада виділяє 14 мільйонів гривень на поточний ремонт доріг місцевого значення. Ці кошти в рівній мірі будуть розподілені між районами області", - акцентував голова облради.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 березня 2017, 18:28
І скільки ж часу вони планували цей візит? У скільки обійшовся цей візит обласному бюджету? Скільки днів потрачені на добирання з Франківська у Тисменицький район? Знову людей за дурнів тримають.
Відповісти

, 02 березня 2017, 21:49
А де пане Сич ОТГ (об'єднані територіальні громади), в Тисменицькому районі . Хто гальмує ? Хто саботує ? Не давати кошти, допоки не об'єднаються, бо це повний беспрєдєл пане голово обласної ради, краще все на дороги ....
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: