Забудова біля озера на Ленкавського відповідає проектній документації, будують спорткомплекс, – висновок експерта

Сьогодні, 2 березня, відбулася прес-конференція учасників громадської ініціативи “Вільне озеро” щодо ситуації із скандальними забудовами навколо міського озера.


Нагадаємо, будівельні роботи тривають на вулицях Мазепи, Саєвича, Ленкавського, Південний Бульвар та провулку Матросової.
У лютому активісти спілкувалися із заступником начальника франківського відділу Нацполіції Володимиром Гаврилашем, однак він не володів достатньою інформацією, аби відповісти на всі їхні питання.
Тож цього разу на захід офіційним листом запросили представників Нацполіції, Прокуратури та Управління з питань архітектурно будівельного контролю виконкому Івано-Франківської міської ради, які є компетентними та мали б розповісти про теперішній стан справ.
Представник прокуратури Любомир Хамець спершу розповів про будівництво на Ленкавського, яке веде фірма “ВАМБУД”.

“Самовільного захопленння ділянки там немає, бо між міськрадою та забудовником було укладено договір про оренду. Там мали бути спорткомплекс та готель для спортсменів. Забудовник не допустив відхилення від проектної документації. Це результати експертизи, яку проводили львівські фахівці”, – сказав він, інформує кореспондент “Галки”.

Олег Семків зазначив, що мова про здачу в експлуатацію об’єкту як житлового будинку мова йти не може. Немає документів, які підтверджують, що компанія “ВАМБУД” має таке на меті. Виконані на теперішній час роботи відповідають проекту, але нема права будувати там житлові будинки. Щоправда договір про оренду землі скасований.
Представник поліції Олександр Демко зазначив, що можна замовити проведення ще однієї експертизи, вказавши її причину. Активісти “Вільного озера” попередили спеціалістів про відповідальність за подання неправдивої інформації. Доповідачі сказали, що на порушення при будівництві, якщо такі будуть, відповідно реагуватимуть.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: