В Івано-Франківську відбудеться першоквітневий шведінг – кінофестиваль любительських рімейків на відомі фільми тривалістю до 5 хвилин.

 В Івано-Франківську відбудеться першоквітневий шведінг – кінофестиваль любительських рімейків на відомі фільми тривалістю до 5 хвилин.

Організовує фестиваль ГО «Кінороби». До слова, раніше в Івано-Франківську пройшов «Новорічний шведінг», передає WestNews.

Для того, щоб взяти участь необхідно зробити декілька простих кроків: зібрати команду (3-5 людей), зайти на сайт sweding.in.ua, зареєструватися та сплатити внесок. Реєстрація буде відкритою 29 березня, проте кількість місць обмежена до 10 команд.

IMG_8309

Опісля команда повинна отримати фільм на жеребкуванні. Цього разу організатори підготували розширений перелік фільмів, який буде опублікований 10 березня на офіційній сторінці події у Фейсбук. Ввечері 31 березня команди дізнаються назви фільмів, на які потрібно буде відзняти рімейк.

Робот учасників “Новорічного шведінгу”

Офіційний день зйомок – 1 квітня. Правилами шведінгу забороняється використання спец ефектів чи комп’ютерної графіки – учасники повинні відзняти свої відео на смартфони. Окрім цього, їм доведеться самостійно працювати над створенням саундтреків та звуків.

2 квітня о 18:00 в примішенні театру ляльок розпочнеться презентація рімейків. Переможців буде визначено у наступних номінаціях: «Найкраща акторська гра», «Найкращий реквізит», «Найкращі титри» та, звісно ж, «Найкращий кінорімейк», за який команда отримає грошову премію та «Золотого кінороба». Призовий фонд складе 1000 гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 березня 2017, 3:44
Що таке шведінг? Чи існує україномовний термін до цього гімнистого слова "шведінг"?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: