ДАБІ у Франківську судиться за будівництво на Мазепи, 144

Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську представники правоохоронних органів та ДАБК розповіли про стан розгляду справ стосовно забудови навколо міського озера.
 
news-image: ДАБІ у Франківську судиться за будівництво на Мазепи, 144

Окрім будівництва на вулиці Саєвича, 5, яке згідно рішення суду є законним, під час зустрічі обговорили зведення багатоквартирного будинку на Мазепи 144.

Як пояснив присутнім т.в.о. заступника очільника прокуратури Любомир Хамець, 25 серпня минулого року вони зареєстрували кримінальну справу за ст.356 ККУ (Самоправство) стосовно будівництва на Мазепи, 144.

«Земельна ділянка перебуває у використанні Товариства оборони України (ТСО). На місці будови розміщувалися гаражі організації. Між ТСО та «Прикарпаття і К» був укладений договір про відмову від права на гаражі за одержання приміщення у новозбудованому будинку. Забудівник отримав від виконкому дозвіл на будівництво спортивних споруд. В 2010 році виконком дозволив будівництво багатоквартирного будинку з приміщеннями спортивного призначення», - пояснив прокурор.

Тож, за словами Хамця, зі сторони прокуратури зараз жодних претензій щодо порушення при будівництві немає. Не може нічого зробити з будівництвом і ДАБК, адже справою зараз займається обласна держархбудінспекція.

«Коли ми вийшли на об’єкт, стало відомо, що обласна ДАБІ уже здійснила перевірку і видала припис про зупинення робіт через порушення. За відхилення від затвердженого проекту ДАБІ наклало на забудівника штраф 85 тис. Наша перевірка також виявила порушення, за що замовник будівництва був притягнутий до відповідальності. Зараз триває суд між ДАБІ та забудівником і тільки по його результатах ми будемо якось діяти», - пояснив начальник відділу контролю за будівництвом Управління з питань держархбудконтролю міськради Олег Семків.

Та все ж Семків запевнив, що рішення виконкому не дає права забудівнику на виконання робіт.

«Він може тільки змінювати цільове призначення землі і розробляти документацію на початок будівництва. Зараз даний об’єкт у нас числиться, як спортивно-готельний комплекс, а не багатоквартирний будинок», - каже чиновник.

 

Нагадаємо, що Забудова біля озера на Ленкавського відповідає проектній документації, будують спорткомплекс, – висновок експерта

                       До знищення івано-франківського озера докладають руку одіозні «регіонали»? (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: