Мер Івано-Франківська втікає від правоохоронців, бо цього разу йому загрожує набагато серйозніше покарання?

В управління захисту економіки повідомляють, що досі не можуть вручити меру протокол про адміністративне правопорушення. Міський голова не поспішає знайомитися з цим документом.

 

Марцінків уникає зустрічі з правоохоронцями

Доки мер уникатиме зустрічі з правоохоронцями, франківці так і не дізнаються, що неправомірного побачили в діях очільника міста працівники УЗЕ. 

Як вдалося дізнатися 0342.ua з власних джерел цього разу мера підозрюють у суттєвіших махінаціях, ніж минулого, коли правоохоронці вручили Марцінківу адміністративний протокол за не внесення в електронну декларацію зміни майнового стану.

Нагадаємо, що кілька днів тому правоохоронці намагалися вручити адмінпротокол меру в його кабінеті, проте той поспішив покинути його. Через це працівники УЗЕ попрямували за мером вулицею. Такі дії правоохоронців Марцінків розцінив як політичне переслідування і назвав роботу УЗЕшників політичним замовленням "зверху". Правоохоронці такі звинувачення відкидають.

 

Нагадаємо, що Завтра в Івано-Франківському міському суді розпочинається слухання справи міського голови про корупційне адмінправопорушенняЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 березня 2017, 8:06
клоун
Відповісти

, 03 березня 2017, 8:14
шо, на выдео не могли зняти ту ганебну втечу? цирк розводіт
Відповісти

, 03 березня 2017, 10:07
але тікав, як заєць ...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: