Четверо собак з івано-франківського «Дому Сірка» чекають на нових господарів (фото)

«Репортер» продовжує спільний проект із волонтерами «Дому Сірка». Щотижня ми будемо публікувати фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги.

«Дім Сірка» – організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже декілька років. Волонтери благодійної організації займаються годуванням, лікуванням, стерилізацією та пошуком господарів для безпритульних тварин.

Цього тижня четверо песиків шукають новий притулок.

1. Цю білосніжну красуню звати Бука. Їй 3 роки, стерилізована. Дівчинка дуже довго живе у притулку через свою дикуватість. Вона не може нікому довіритися, та постійно тікає по вольєрі, як тільки хтось зайде. Шукаємо для неї відповідальних господарів, які будуть готові зайнятися її вихованням, або ж прийняти та любити такою, якою вона є! Віддається тільки у вольєр! Деталі за телефоном: 0992075179; 0997042946

2. Сіренька молоденька дівчинка шукає господарів! Стерилізована, вакцинована, дуже лагідна! Прихистіть її: 0992075179

3. Це – Ніка з вольєрної перетримки. Вона пошкодила лапку, але зараз уже наступає на неї. Дуже спокійна собачка. Уже стерилізована. Допоможіть прилаштувати красуню! Звертайтесь за номером: 066 10 82 763 – Христя

4. Знайомтесь, це Рей з вольєрної перетримки! Він шукає дуже відповідальних господарів, з добрими, чуйними серцями, що подарують йому багато любові. Песик не довіряє людям і от недавно, після тримісячного знайомства, дозволив волонтерам помацати себе за носика! Коли зрозумів, що його ніхто не ображає, став значно сміливішим, приходить поїсти і хоче привернути до себе. Він чекає на нового господаря, для якого готовий стати справжнім другом. 0669222676Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: