Як міському голові вручали підозру у корупції (відео)

Міського голову Івано-Франківську Руслана Марцінківа “провідали” в лікарні невідомі особи, повідомляє WestNews. 

Результат пошуку зображень за запитом "марцинків"

 

«Вже знайомі заїжджі гості з київських пагорбів знову відвідували мене вчора. Цього разу борці з корупцією складали протокол в лікарні, де я лікую спину», – написав на власній сторінці у соцмережі мер міста.

«Справа річної давнини, коли міські депутати голосували за виділення коштів переможцям міні-грантів, серед яких є ГО, де я в співзасновниках. Кошти невеликі – до 30 тисяч грн., проте справа вартісна: на ці кошти мали б надрукувати диски про Франка», – каже Марцінків.

«Мабуть до тих, хто в опозиції до теперішньої влади, має принципову позицію щодо підняття тарифів та політичних переслідувань, щодо торгівлі з т. зв. “Д-ЛНР” навідуються з протоколами про корупцію», – додає він.

 

Нагадаємо, що Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на суд не прийшов – раптово заліг у лікарнюЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 березня 2017, 16:16
А чого він на Метейки серед людей не лікується?
Відповісти

, 03 березня 2017, 19:15
Цей продажний ,корумпований ,підлий виродок-марцінків дурака валяє ,вчинив злочин- відповідай!Тим більше це тільки один епізод ,а розкрадання бюджету в особливо великих розмірах, відмивання грошей на кривій бруківці,з бюджету платників податків 5 000 000 млн.грн. на фінансування партіі свобода-та цей перелік можна продовжувати вічно!Цей злодій обікрав ціле місто та бюджет !!!Виродок проклятий!!!
Відповісти

, 03 березня 2017, 20:17
Марцінківа кошмарить Генпрокуратура.І для цього має чимало підстав. 1.махінація з е-дикларацією, 2.міські гранди опинилися на фірмі його дружини,3. використав 5 млн.бюджетних грошей на свій піар у ЗМІ і свою "сволотівську" партію. А ще треба ревізувати усі дурні його ремонти, які роблять "сволотівські" фірми - підрядники. Рік мера Марцінківа в Івано-Франківську - це рік марнотратства, нагинання міської ради через коліно во ім"я захоплення "сволотівцями" усіх комунальних підприємиств, крадіжок і ще раз крадіжок бюджетних коштів.Марцин заховався в лікарні. Значить, слідаки із управління економзлочинності на вірному шляху.
Відповісти

, 03 березня 2017, 21:05
ви перелічили 1% його ділішек. треба копати глибше - Свобода вся в пушку. нехай би крали, але не так барзо. будують дитсадок, а могли б за ті гроші збудувати три. мали б скромніші апетити, то ніхто б не чіпав.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: