В Івано-Франківську обговорено ситуацію щодо розрахунків за тепло, опалення та гарячу воду

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада, під час якої йшлося про стан проходження опалювального сезону, дотримання лімітної дисципліни, розрахунків за спожиті енергоносії.
 
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_0664_(1).JPG

Участь у заході взяли керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також найбільших тепло- та газопостачальних підприємств області.

Під час наради зазначалося, що на сьогодні на підприємствах теплокомуненерго склалася непроста ситуація із розрахунками за тепло, опалення та гарячу воду. Найбільшу заборгованість перед ними мають населення, а також установи, які фінансуються із державного бюджету.  

Як зазначила Марія Савка, дана ситуація потребує невідкладного врегулювання. «Сьогодні теплопостачальні та теплогенеруючі підприємства опинилися у вкрай складному становищі, оскільки різко зросла заборгованість населення за спожиті комунальні послуги, - наголосила управлінець. – Наразі маємо докласти максимум зусиль  для завершення опалювального сезону, зокрема, розробити алгоритм дій для погашення заборгованості перед підприємствами та заведення лімітів газу на поточний місяць».

 За  підсумками наради керівникам фіндепартаментів ОДА та міськради  доручено взяти на особистий контроль своєчасність проведення бюджетними установами розрахунків за спожиті енергоносії. Керівникам теплопостачальних підприємств рекомендовано визначити пріоритетним завданням отримання лімітів природного газу та своєчасність розрахунків за його споживання.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: