Близько 800 тисяч прикарпатців – на межі. Люди не можуть платити за комунальні послуги

Про надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг йшлося на засіданні колегії Івано-Франківської ОДА.

В.о. директора департаменту соцполітики Віталій Яворський зазначив, що станом на 1 січня понад 260 тисяч сімей на Прикарпатті отримують субсидії – 61% усіх домогосподарств області. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Він зазначив, що час, доки люди очікують на призначення субсидії після подання документів, скоротився у порівнянні з минулими періодами.

“260 тисяч сімей, у середньому по три члена сім’ї, отримують субсидії. Тобто близько 800 тисяч людей в області перебувають на межі, коли не можуть платити за комунальні послуги”, – підрахував голова облради Олександр Сич.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк зазначив, що ситуація контролюється і держава допомагає сімейним бюджетам сплачувати компослуги за теперішніми тарифами. Він додав, що на новий опалювальний сезон Кабмін готує зміни і керівники відповідних установ мають підготуватися до них.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 березня 2017, 22:25
Це обман свідомих патріотів, у нас економічний прорив, при середній зарплаті по області у 5000 тис. грн. не може бути стільки субсидій. Це заказна стаття. Кляті москалі проплатили!
Відповісти

, 04 березня 2017, 8:15
5000грн. - це середня температура по лікарні. в тебе 5см, в сусіда 30см, то у вас в середньому член має довжину 17,5см. ви круті чуваки...
Відповісти

, 04 березня 2017, 9:19
Если в руки взять вилы , то тарифы могут резко уменьшиться !
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: