За два останні роки на Прикарпатті відремонтовано 212 км доріг

"Минулого року спільними зусиллями нам вдалося залучити на ремонт основних автомагістралей області майже 1 мільярд 200 мільйонів гривень, а це на 450 мільйонів більше, ніж у 2015 році, - зазначив, звітуючи перед громадськістю області голова ОДА Олег Гончарук. - Ми свідомо робили акцент на першочергове проведення ремонту магістральних доріг державного значення, які проходять через нашу область, з’єднуючи Івано-Франківськ із сусідніми обласними центрами, розуміючи що це дасть поштовх до розвитку інших галузей економіки".
Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

Очільник Прикарпаття наголосив, що основна увага приділялася якості виконання робіт, де ключову роль відіграла активна позиція громадськості. Як спільний результат – відкриті конкурсні торги з обов’язковою умовою: гарантійний термін експлуатації повинен становити не менше десяти років.

Посадовець зазначив, що за підтримки місцевих рад, на ремонт доріг було спрямовано понад 305 мільйонів гривень із місцевих бюджетів. Загалом за два останні роки в області відремонтовано 212 кілометрів доріг на суму більше двох мільярдів гривень.

На переконання Олега Гончарука, добротний стан доріг сприяє розвитку багатьох галузей економіки, насамперед, туризму.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 березня 2017, 0:59
Покажіть на карті щоб знали куди можна їздити.
Відповісти

, 05 березня 2017, 13:59
Та впіжіть весь автодор у віз і пригорніть з івано франківська на калуша точно струс мозку якщо є правда буде можливо тоді почнуть робити дорогу
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: