Маленькій Насті з Прикарпаття потрібна допомога

6-річній Анастасії Зіненко з села Грабівка Калуського району потрібна допомога. У дівчинки дитячий церебральний параліч.

Пов’язане зображення

 

“Ви собі лише уявіть, який довгий шлях ми пройшли разом з Анастасією Зіненко – дівчинка повернулася із 17 курсу реабілітації! По закінченні чергового лікування ми отримали результат, на який так довго чекали – Настуся зробила перші кроки, тримаючись за опору. Вперше вона не їхала візком по клініці, а возила іграшковий візочок сама. Цього варто було чекати!
Найперше ми дякуємо трускавецьким фахівцям за кваліфіковане лікування, а також вам, друзі, за допомогу. Ми разом збільшили шанси дитини на здійснення її мрій. Але наголошуєм, що лікування ще не закінчене, тому просимо подальшої підтримки”, – написали у спільноті БО “Ти-Ангел”.
Нагадаємо, що Анастасія народилась недоношеною. У лікарні батьки дізнались про діагноз – вроджений менінгоенцефаліт. У семимісячному віці вага дитини була лише 5 кг. Вдома Настя не набирала вагу і постійно плакала. Зараз малечі 6 рочків, вона не може говорити і ходити.
Домашня адреса: вул. Шевченка, 98, с. Грабівка, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.

Реквізити для надання допомоги:

Отримувач: БО “БФ ТИ-АНГЕЛ”
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Зіненко АнастасіїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: