Із настанням тепла, прикарпатські авторагулі знову починають мити свої автомобілі у водоймах області

Із настанням тепла, прикарпатські авторагулі знову починають мити свої автомобілі у водоймах області

Результат пошуку зображень за запитом "мив машину у річці"

 фото ілюстративне

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер не допущено до риболовлі в небезпечному місці 3  рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища” з громадянином, який мив автомобіль біля річки.

    Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 4 рибалками, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 березня 2017, 11:42
на твоїх фото потепліло конкретно ;-)
Відповісти

, 05 березня 2017, 11:54
а другі рагулі трави палять
Відповісти

, 05 березня 2017, 13:06
Подивіться які відходи скидають в наші річки підприємства області. Краще б ті хто виписує про рагулів, що миють авто в річці, занялись ділом, і писали про тонни відходів що скидаються в річки підприємствами і т.д.
Відповісти

, 05 березня 2017, 14:03
І цих теж карати безжально. За забруднення кримінальна відповідальність. Палу б не перегнути і не опинитись без виробництва. З головою підходити до складного питання.
Відповісти

, 05 березня 2017, 14:02
Штрафувати немилосердно. Поліцейським добавку до окладу за виконання плану і відстуність фактів після профілактики. Розібратись легко при бажанні.
Відповісти

, 05 березня 2017, 16:28
Селфіки тільки на трасах працють а мили і будуть мити тому що там безкоштовно ніхто не поїде мити на мийку за 100 грн якщо є безкоштовна вода в ріці...
Відповісти

, 05 березня 2017, 14:25
як миють легкову машину то проблема а як в районі вул. Декабристів миють міксери на дамбі їздять фури з цеглою то нормально бо забудівельники купили мусорів які там їздять кожен день сидять в Каштані і нічо не бачать
Відповісти

, 05 березня 2017, 15:50
Проведено профілактичну бесіду-так ніколи не буде порядку.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: