ПНУ співпрацюватиме з турецьким університетом

1 березня 2017 року, відбулася зустріч ректора університету, професора Ігоря Цепенди з представниками Університету Карабюка (Турецька Республіка) - проректором, професором Мустафою Яшаром та викладачем кафедри міжнародних відносин Юлією Білецькою.

http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2017/03/04/pnu030320171.jpg

 

У ній також взяли участь декан факультету природничих наук, професор Володимир Кланічка, завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак, завідувач кафедзи теоретичної та прикладної хімії, професор Іван Миронюк, доцент кафедри фізики і хімії твердого тіла, професор Любомир Никируй, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Володимир Коцюбинський, завідувач кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак, завідувач сектором підготовки міжнародних інфраструктурних та освітніх проектів університету Любов Зінюк.

Під час зустрічі ректор Ігор Цепенда розповів турецьким колегам про міжнародну діяльність університету, його рейтинговість, участь у реалізації проектів. У свою чергу наші науковці зосередили увагу гостей на їх основних напрямках досліджень та результатах, грантовій роботі, участі у міжнародних освітніх і наукових програмах.

Проректор Університету Карабюка Мустафа Яшар провів коротку презентацію діяльності свого навчального закладу, який був створений у 2007 році і є одним із наймолодших університетів Туреччини. Зараз тут навчається понад 22 тисячі студентів, з яких 3 тисячі - це іноземці з 42-х країн світу. В структуру Університету входить 4 інститути, 12 факультетів, 3 технікуми та 4 професійні училища.

Учасники зустрічі також обговорили питання співпраці між українським та турецьким університетами в напрямку біохімії, хімії, фізики, біології, екології, щодо участі в проектах програми Еразмус+, тощо.

На завершення ректор університету, професор Ігор Цепенда та проректор Університету Карабюка, професор Мустафа Яшар офіційно підписали Угоду про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Університетом Карабюка щодо наукової, освітньої та культурної діяльності.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: