Прикарпатські «штурмовики» удосконалюють свою майстерність бойових дій за участі танків (фоторепортаж)

Прикарпатські «штурмовики» удосконалюють свою майстерність бойових дій за участі танків.

 

 

Про це йдеться у дописі на офіційній сторінці 10-ї Окремої Гірсько- Штурмової Бригади

 

Броня міцна!
Як відомо, зараз Десята Окрема Гірсько-Штурмова бригада, знаходиться у ППД в Коломиї на бойовому відновленні. Тобто це значить, що абсолютно всі підрозділи бригади весь свій вільний час використовують на бойову підготовку. Адже у любий момент, Десяту бригаду можуть відправити в АТО. І тому до війни треба бути готовим. І хлопці готуються.
Наприклад танкісти бригади. Колись в одному старому фільмі про Другу Світову війну була доволі чітка і красива фраза: «Нас не зупинять навіть танки. А наші танки не зупинить ніхто.» Вислів, звичайно, дещо пафосний, втім, враховуючи, як вдало наші танки діяли під Новогригорівкою та Нікіфоровим, спалюючи, наче сірникові пачки, хвалені російські Т-72, та Т-90, це стосується і українських танкістів.
А для того, щоб воювати як слід, і надалі давити ворога, треба щоденно тренуватись. І наші «танчіки», так по доброму називають військових з танкової роти, проводять навчання при любій погоді. Зараз потепління, а ще тиждень назад йшов сніг, був сильний мороз. Та незважаючи на ці погодні умови, танкісти 10 ОГШБр відпрацьовували тренування швидкої посадки-висадки екіпажу в машину та проводили заняття з технічної підготовки і обслуговування гусеничної техніки. Досвід передніх боїв показав, що інколи танкістам приходиться і вести і суто піхотні бої. Наприклад, коли гусениця танка перебита, і частина екіпажу проводить ремонт, інші танкісти вогнем автоматів були змушені відсікати ворожу піхоту. Тому навчання екіпажу танка під час піхотного бою, зайвим не буває. Адже на війні може всяке статись. І бійцю, а особливо танкісту, треба бути готовим для любих фронтових ситуацій і знати як діяти під час самих складних та небезпечних обставин. Адже тяжко в навчанні - легко в бою.

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 

Світлина від Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 05 березня 2017, 20:36
в коломые и перед камерами журналистов "удосконалюют" , а в АТО тем временем : Військові, які обороняють Авдіївську промзону, кажуть, що бойовики потужно ведуть обстріли по позиціях бійців АТО з танків та іншої військової техніки. Натомість, українським солдатам заборонили стріляти у відповідь. Таке звернення військові передали через журналістів "24 Каналу". "Величезне прохання від нас усіх (солдатів промзони) – ви можете підняти питання про ці довбані танки. Вчора і сьогодні вони нас так розібрали, що такими темпами нам тут мало залишилось часу. Керівництво штабу АТО не дозволяє нам використовувати на протидію їхнім танкам взагалі нічого. Таке відчуття, що нас тримають тут як гарматне м’ясо. Мені не страшно віддати життя за країну, але не так по-дурному (як мішень в тирі)", – йдеться у звернення військових. За словами бійців, бойовики фейкової "ДНР" щодня стріляють по позиціях сил АТО в Авдіївській промзоні з танків, і вогонь не припиняється вже на протязі місяця. В нас майже щодня поранені та убиті. За що ми тут стоїмо? За що гинуть люди? – наголосили бійці.
Відповісти

, 06 березня 2017, 0:09
Це недобре якщо правда. Але як можна заборонити товаришам прикривати своїх? Отож можливо перебільшення.
Відповісти

, 06 березня 2017, 0:05
Пішов нахер.
Відповісти

, 06 березня 2017, 0:05
Молодці. Москалі мають боятись.
Відповісти

Додати новий коментар




Останні новини по темі: