У Івано-Франківську провели звітний академ-концерт «Star Team»

Нещодавно у обласній філармонії відбувся звітний академ-концерт продюсерського центру «Star Team». Зіркове журі оцінювало професіоналізм, творчий образ, вокал учасників, а також вміння передати сюжет пісні на сцені.

«Традиційно, в різних музичних чи танцювальних школах академ-концерт проводять у формі екзамену. Ми вирішили відійти від такої практики, тому своєрідний звіт про роботу продюсерського центру проводимо, як концерт. Такі заходи необхідні, адже дають змогу побачити, чого досяг учень за певний період часу. Ми можемо оцінити не тільки учасника концерту, але і його педагога. Особливість концерту і в тому, що діти бачать виступи своїх друзів, розуміють, хто з учнів готовий випробувати свої сили у потужних українських чи міжнародних конкурсах, а кому ще потрібен час для підготовки», – розповіла керівник «Star Team» Ірина Батюк.

Усі учасники академ-концерту отримали подарунки та сертифікати на запис пісні від відомого саун-продюсера, аранжувальника та співака Романа Калина. Головний приз, а саме безкоштовний запис пісні, отримала учениця ПЦ «Star Team» Вероніка Зуб’юк із Верховини.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: