Івано-франківські рятувальники пильнують любителів моржування

Івано-франківські рятувальники пильнують любителів моржування

5 березня 2017 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах через ретрансляційний вузол та мегафони.

            Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 3 любителями моржування.

     Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер не допущено до риболовлі в небезпечному місці 3 рибалок, які були в нетверезому стані. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми. Проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з батьком 2 малолітній дітей (вік 5-6 років) та бабусею, яка була з онукою (вік 5 років), які втратили контроль за своїми дітьми біля води.

     Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 6 рибалками.

            5 березня 2017 року на міських озерах м. Івано-Франківську, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галичі особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих, повідомляють в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: