Ветерани 50+ з Прикарпаття перемогли у всеукраїнській спартакіаді (фото)

Збірна Івано-Франківської області стала чемпіоном VII Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з баскетболу серед чоловіків 50+.

Ветерани 50+ з Прикарпаття перемогли у всеукраїнській спартакіаді. ФОТО

У напруженому поєдинку у ДЮСШ “Сокіл”, що у Калуші, наша збірна під орудою майстра спорту, калушанина Олега Пелеха здобула перемогу над збірною Київської області з рахунком 46:40 і стала переможцем ігор, інформують ”Вікна”.


Обидві команди перед вирішальною зустріччю отримали по дві перемогли над командами Житомирської та Дніпропетровської областей. Сьогодні у пркиарпатців особливо відзначився Володимир Чорноус.


Переможці отримали кубки та медалі VII Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з баскетболу серед чоловіків 50+.


Раныше йшлося, що на останньому чемпіонаті світу, що відбувся у місті Орландо (США), українська збірна посіла п’яте місце, а на чемпіонаті Європи – сьоме.


Цьогоріч світова першість відбудеться у Італії, а чемпіонат Європи-2017 — в Іспанії. Тож, наша ветеранська збірна готується до цих почесних змагань. За підсумками спартакіади ветеранів баскетболу, яка відбулася у Калуші, буде сформовано склад нашої команди.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: