В області планують створити «Містечко доброти»

Заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Руслан Головатий провів нараду з керівниками служб у справах дітей щодо створення першого Літнього творчого містечка «Стежини добра» для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
news-image
 

Учасники наради обговорили попередньо підготовлений проект обласної програми про Містечко та організаційні питання щодо його створення та подальшої роботи.   

Обласна програма «Містечко доброти» спеціально розроблена для задоволення потреб дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, і поєднує в собі соціальну підтримку, навчання, відпочинок та  реабілітацію, що конче необхідні дітям з категорії ризику. Програма реалізовуватиметься за методикою Педагогіки пригод, яка допомагає дітям долати минулий негативний, травматичний досвід шляхом наповнення життя приємними емоціями, новим, позитивним досвідом.

Активну участь в обговоренні програми і у вирішенні шляхів її реалізації взяли начальники служб у справах дітей Тлумацької РДА Валерій Семків та Богородчанської РДА Василь Римарук.

Реалізація програми запланована на червень 2017 року.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: