Мешканці багатоповерхівки на Мазепи скаржилися меру на стриптиз-клуб, який працює у їхньому будинку

Сьогодні, 6 березня, відбувався черговий прийом громадян у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, передає WestNews.

Пов’язане зображення

 

До міського голови прийшли мешканці скандального будинку по вулиці Мазепи, 35 і поскаржилися на стриптиз-клуб, який розташований у підвалі їхнього будинку.

“Наш забудівельник Яковина здав підвальне приміщення з жовтня місяця минулого року. Це пошушення шуму після 21 години. Я живу на 8 поверсі але мені чути баси. Там працює стриптиз-клуб, – обурюється чоловік. Поліція провела бесіду із забідвельником, але нас цікавить щоб Ви, пане мер, взяли це питання під свій контроль”.

“Чесно, ні поліція, ні інші не можуть перешкодити, – каже мер. Я звершення зроблю, але це не гарантує, що власник буде реагувати. В нас подібна ситуація на вулиці П.Орлика, де курять травку. Раджу вам створити ОСББ”.

“Досвід декількох клубів ми вже пройшли. Але в моїх повноваженнях немає того, що я можу закрити клуб. Я звернуся, але ще раз раджу створити ОСББ”, – наголосив Марцінків.

 

Мазепи

 

“В середу була комісія, там два зали, два пілони”, – каже мешканець.

“Члени комісії сказали, що дозволів не давали як ресторану з годинами роботи в нічний час. Мовляв, це приміщення не мало б працювати. Але ж заклад функціонує”, – каже літній чоловік.

“Я не можу його закрити”, – дав остаточну відповідь мер.

За словами мешканців, поліція приїжджає в той заклад, але її навіть не пускають туди. Мешканці кажуть, що неодноразово писали заяви і з поліцією складали протоколи.

Міський голова сказав, що начальник поліції може вирішити цю ситуацію одним дзвінком підприємцю, але то тільки в його компетенції.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 березня 2017, 21:32
Стриптиз добре, але не в моєму будинку. Чому без відома мешканців захоплені перші поверхи і чорт зна що витворяють? Заборонити перобляти крартири перших поверхів на магазини. Повернути мешканцям будинків приміщення дитячих гуртків і гастрономів, де зараз стриптизи, бари, аптеки...
Відповісти

, 06 березня 2017, 21:37
Бля - ха, знаю дівчина на фото, думав вона до церкви по неділям ходить. Мер "не може закрити" бо сам напевно туди ходить, гостей приймає. Мер може перекопати дорогу і розпочати ремонті роботи біля входу при бажанні. "Підприємці" на відміну від мешканців компенсують меру незручності. А коли другий термін не світить "не можу" збуджується неймовірно збираючи на старість.
Відповісти

, 07 березня 2017, 9:56
Не гони фуфло!Чи ти сибіряк нах?! Церковгник мля... фото з :Три сибирячки разделись в ночном клубе за коробку от iPhone. Кризис.http://applemind.ru/tri- sibiryachki-razdelis-v-nochnom-klube-za- korobku-ot-iphone.html Чи ти сибіряк нах?!
Відповісти

, 06 березня 2017, 22:15
та шо без трусів, класна.Я б її за сраку помацав
Відповісти

, 06 березня 2017, 22:59
і всьо?
Відповісти

, 07 березня 2017, 9:57
І всьо...більше ніц неможу...
Відповісти

, 07 березня 2017, 22:18
Ті суки з Парадіз задовбали своєю музикою та ще й включають вентилятор,який має звук шуму як у літаку.Так кожну ніч!Коли нормальні люди відпочивать та сволота відривається.Деколи думаю то все підірвати разом з ними!!!Спокою немає з жовтня 2016року.
Відповісти

, 09 березня 2017, 16:20
думаю як би вожді Львівські позвонили до мера нашого,то питання по стриптиз клубу закрили б за 5 хв. А так одні казки,напевно є інтерес щоб заклад працював!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: