Прикарпатські правоохоронці радять, як не стати жертвами автокрадіїв

Правоохоронці звертаються до водіїв та власників автотранспорту із застереженням: не залишайте автомобілі відчиненими та без нагляду.

Як свідчить аналіз крадіжок із транспортних засобів, в основному вони відбуваються через необережність та безпечність самих автовласників. Дехто забув зачинити автомобіль, вийшовши на кілька хвилин, інші залишають машини на ніч у дворах багатоповерхівок або інших не охоронюваних місцях. Користуючись цим, зловмисники викрадають із автомобілів все, що вважають цінним: мобільні телефони, гаманці, сумочки, магнітоли, відеореєстратори, набори з інструментами та інші речі.

Крім того, були зафіксовані випадки, коли власники залишених увечері під будинком машин, вранці виявляли їх без коліс чи акумуляторних батарей.

Щоб не стати жертвами злодіїв, необхідно дотримуватися певних правил:

- Не залишайте в автомобілі, особливо на ніч, цінні речі, документи (посвідчення водія, техпаспорт та інші);

- замикайте машину, навіть якщо залишаєте її ненадовго;

- звертайте увагу на людей, які цікавляться вашим автомобілем;

- обладнайте авто сигналізацією та включайте її кожного разу, коли виходите з автомобіля;

- якщо з’ясувалося, що за час вашої відсутності в автомобілі побували злодії, ні до чого не торкайтеся, щоб не стерти відбитки пальців злочинця, забезпечте охорону автомобіля і негайно викличте поліцію.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 березня 2017, 15:32
Фігня це. Слідчо-оперативна група, яка зовсім не слідча і тим більше не оперативна, приїжджає без дактилоскопічного чемодана з блокнотом і ручкою, на прохання зняти відпечатки пальців відповідають, що знімати нема з чого і що злодії й так були в рукавичках. Це вони настільки "професійні", що на око це визначають! Наміть там де є камери спостереження, вони, начебто переписуючи відео з них, навіть не вважають за потрібне повідомити потім що та як. Зафіксувала щось камера чи ні? Це потерпілому зовсім не обов’язково знати, на їх думку, і на думку слідчих, які начебто розслідували злочин.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: