Де виріс Путін: з’явилися кадри бідної комуналки в Санкт-Петербурзі (ФОТО)

Британські журналісти відшукали комунальну квартиру у Санкт-Петербурзі, де виріс президент Росії Володимир Путін.

Це житло "Комуністична партія" передала сім'ї майбутнього президента РФ, повідомляє Mirror.

Згідно з інформацією видання, Путін виріс у комуналці на брутальній вулиці Санкт-Петербурга, яка кишіла щурами.

Вважається, що саме тут він отримав свої безжальні риси характеру. Житло, де ріс майбутній президент Росії, було з картонними стінами, де кілька сімей ділили одну вбиральню.

Журналісти кажуть, що таке житло можна описати, як халупу. Поміж цими нетрями часто відбувалися різні бійки, а діти іноді помирали від голоду.

Таким чином, важко повірити, що хтось, хто виріс у такій бідності, міг стати одним із найбагатших і найвпливовіших чоловіків у світі. Однак це, звісно, пояснює жорстоку жилку Путіна.

На цих вулицях він навчився виживати. Це було жорстоко – це виживання найбільш пристосованих. Це дало йому сили вірити, що все можливо,
– сказав один із колишніх друзів Путіна.

Зазначається, що однією зі щоденних робіт Путіна було полювання на щурів, яких він убивав.

На думку журналістів, президент Росії ніколи не повертався до домівки, де він колись жив у злиднях.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 березня 2017, 15:29
Хто сказав що воно виросло????Виросли каблуки.
Відповісти

, 07 березня 2017, 17:22
Ну і що тут такого. Олігарх Бахматюк колись ріс на п'ятому поверсі однокімнатної малосімейки на овочевим магазином в районі трикотажної фабрики. Голова відділення банку Фінанси і Кредит а тепер Народний депутат України,Шкварилюк теж колись підростав у однокімнатній квартирі ,площею 9кв.м на третьому поверсі малосімейки біля дитсадка "Чебурашка" в районі трикотажної фабрики. Так що засдрісні невдахи ,не злорадійте.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: