ІФНТУНГ та головне територіальне управлінням юстиції в області підписали Меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю між головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу 2 березня підписали в.о. начальника головного територіального управління юстиції в області Андрій Гайда та ректор університету Євстахій Крижанівський.
http://www.if.gov.ua/files/img/%D0%9C%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D1%83%D0%BC%20%D0%86%D0%A4%D0%A2%D0%A3%D0%9D%D0%93.jpg
 

Меморандум передбачає налагодження конструктивного діалогу, мобілізацію ресурсів, об’єднання зусиль, заохочення кращої практики та координацію діяльності для підвищення рівня правової освіти населення, реалізації права на безоплатну правову допомогу в межах Івано-Франківської області, реалізації державної та регіональної програм розвитку освіти та ін.

Євстахій Крижанівський відзначив важливість підписання даного меморандуму про співпрацю, оскільки її основною метою є створення умов для здобуття правових знань студентами та сприяння захисту їх порушених прав.

У рамках заходу Андрій Гайда ознайомив студентську молодь із реформами та сервісами Міністерства юстиції України, які впроваджуються з метою спрощення механізму реалізації прав людини. Зокрема доповідач зосередив увагу присутніх на проекті «Шлюб за добу», врученні свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках, он-лайн будинку юстиції та утворенні Бюро правової допомоги.

Детально про діяльність новоутворених Бюро правової допомоги, їх місцезнаходження та повноваження розповів заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Володимир Ковальчук.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: