На Прикарпатті вшанували 67-му річницю з дня загибелі Романа Шухевича (фото)

Минулої неділі в селі Тишківці Городенківського району відбулися заходи на вшанування 67-ої річниці з дня загибелі Головнокомандуючого УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича. Участь у заходах взяли керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, депутат обласної ради, президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович, міський голова Городенки Степан Яворський, голова Організації українських націоналістів Віталій Цапович.
 
http://www.if.gov.ua/files/img/v3UovIpJzL8.jpg

Роман Шухевич загинув в бою із військами НКВД 5 березня 1950 року в містечку Білогорща неподалік Львова. Оточивши штаб Романа Шухевича, НКВД пропонувало йому здатися та піти на співпрацю з радянською владою. Однак Роман Шухевич відкинув таку пропозицію та прийняв останній бій. Він загинув, але не скорився.

Керівник апарату ОДА Роман Маланій у своєму виступі відзначив: «Роман Шухевич був і залишається лицарем українського духу і його патріотизм та жертовність і по сьогоднішній день є прикладом для сучасних героїв. Найкращою пам’яттю про Романа Шухевича і всіх борців за Волю і Незалежність України будуть наші трудові звершення, тверда життєва позиція, висока національна ідея, чесна праця на благо України».

http://www.if.gov.ua/files/img/%D1%88%D1%83%D1%85%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87.jpg

 

До підніжжя пам’ятника Роману Шухевичу вдячні нащадки поклали квіти. Після цього відбулася поминальна панахида та спільна молитва за національного Героя .

На завершення присутні молодь і ветерани УПА відвідали Музей Романа Шухевича в Тишківцях.

 

http://www.if.gov.ua/files/img/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE_(1).jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: