Аграрії Снятинщини готові до проведення весняно-польових робіт

Сільськогосподарські підприємства Снятинського району традиційно одні з перших в області розпочали весняно-польові роботи. З метою вивчення стану готовності агроформувань до весняно-польових робіт днями район відвідав в.о. директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Іван Андріїшин.

Під час зустрічі з керівниками агроформувань обговорювались проблемні питання, які виникають у аграріїв як у зв’язку зі зміною законодавства, так і при підготовці до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Водночас начальник управління агропромислового розвитку Снятинської РДА Василь Пупенко повідомив, що сільськогосподарські підприємства району приступили до підживлення озимини і готові забезпечити посів ярих культур в повному обсязі.

Крім того, Іван Андріїшин відвідав господарства «Аронія» і «Покуття Фрукт», які займаються вирощуванням фруктів. Він проінформував керівників садівничих господарств, що в цьому році відновлено державну фінансову підтримку господарствам з державного бюджету за посадку і догляд за молодими садами.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: