Руслан Марцінків безвідповідальний мер?

Із 68 зобов’язань, зареєстрованих «Словом і Ділом», міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків виконав тільки 14. У рейтингу відповідальності міських голів України він лише на 18-му місці.

Дев’ятою невиконаною обіцянкою  Марцінківа став затяжний ремонт однієї з центральних вулиць – вулиця Шевченка, на ремонт якої не вистачало цілого року.

Відкриття відремонтованої вулиці, що, за планами мера Івано-Франківська, мало відбутися наприкінці 2016 року, заплановане лише на початок травня.

У березні минулого року Марцінків заявляв, що ремонт вулиці, а саме – ділянки від вулиці Січових Стрільців до вулиці Гординського – завершиться до листопада 2016-го, нагадує WestNews. 

Марцінків пообіцяв відремонтувати вулицю Шевченка та зробити її пішохідною. Там планували замінити мережі, покласти нову бруківку та провести благоустрій території.

Проте днями директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак повідомив, що ремонт вулиці Шевченка ще не завершений: триває встановлення світильників, клумб і смітників. За його словами, відкриття вулиці відбудеться до Дня міста – 7 травня.

Отже, ремонт вулиці Шевченка завершиться щонайменше на 5 місяців пізніше, ніж пообіцяв мер.

Марцінків

 

Нагадаємо, що Прикарпатські журналісти порівняли мера Руслана Марцінківа зі скандальним податківцем Романом Насіровим (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 березня 2017, 21:26
А тим часом мені стало відомо, що "чесний" мер заборонив юридичному департаменту міськвиконкому подавати апеляцію на незаконну відмову господарського суду ІФ-області у задоволенні позову міста проти захланного забудівника! Між тим дотепер залишається у силі рішення міськради про самочинність спорудження будинку по Мазепи, 35А! Тож я звертаюся до очільника міста, який ледь не щодня на ТБ і на масових мітингах виступає "полум'яним борцем із корупцією". Почніть боротьбу із себе! Невже Вам не пече у долоні "подяка" забудівника Василя Друка? Невже "рука не здригнулась"? P.S.Цікаво, скільки подібних справ наше місто програло і ще програє в суді за вашою вказівкою? А потім знову в ефірі крізь "крокодилячі сльози" будете нарікати на "злочинну владу" і будівельну вакханалію!!!
Відповісти

, 07 березня 2017, 21:30
Довіра втрачена до ,,мера,,(хоча в мене особисто іі ніколи і не було) -це продажна сволота свободівська під якою земля горить!!!
Відповісти

, 07 березня 2017, 22:26
Який мер- хер, така і каманда! Бездарі, олухи та пройдисвіти.
Відповісти

, 07 березня 2017, 22:31
це ох...ївший тіп, чим далі тим більшу відразу він викликає
Відповісти

, 07 березня 2017, 22:36
Думаю найбільше йому "вдячні" пенсіонери та і не тільки вони - за МІУК та їхні тарифи. І взагалі тепер по не зрозуміло за що платить я квартплату. Гидка морда. Одним словом Чмо
Відповісти

, 07 березня 2017, 22:41
і тим не менше всі, хто пише коменти на наступних виборах заб'ють піти голосувати і ті ж пенсіонери знов виберуть свободу. . .
Відповісти

, 08 березня 2017, 1:02
100 процентів
Відповісти

, 08 березня 2017, 3:32
Йому в голові лише одна тротуарна плитка, яку виготовляє сам. Скоро плитку почнуть стелити в маршрутках та тролейбусах.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: